- Domů
- Zahrada
- Zahradní nábytek
- Zahradní sedací soupravy
- Zahradní rohová sedací souprava ANNECY
Zahradní rohová sedací souprava ANNECY
Telefonická objednávka
LUXUSNÍ HLINÍKOVÁ SOUPRAVA V GRAFITOVÉM PROVEDENÍ

POHODLNÉ PODUŠKY S MOLITANOVÝM PLNĚNÍM

ODOLNOST A ŠIROKÉ VYUŽITÍ

FLEXIBILNÍ KONFIGURACE

TECHNICKÉ PARAMETRY
Obsah balení:
2 x pohovka (levá a pravá), 1x rohová pohovka, 1 x mezikus, 1 x stůl
Barva:
grafit / světle šedá
Materiál:
hliníková konstrukce, teakové područky a teaková deska stolu
Rozměry pohovky:
šířka: 126 cm
hloubka: 85 cm
výška: 97 cm
Rozměry stolku:
šířka: 113 cm
hloubka: 62 cm
výška: 38 cm
Nosnost:
pohovka: 150 / 250 kg
stolek: 50 kg
Hmotnost:
105 kg
MONTÁŽ
Zboží je dodáváno v rozloženém stavu v kartonovém obalu. Jednoduchá montáž je možná díky přiloženému montážnímu návodu.
Zobrazit více
| BARVA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| STYL | Moderní |
| ŠÍŘKA | 113 cm, 126 cm |
| HLOUBKA | 62 cm, 85 cm |
| VÝŠKA | 38 cm, 97 cm |
| HMOTNOST | 105 kg |
| NOSNOST | 50 kg, 250 kg |
| MATERIÁL | Hliník, Látka, Masivní dřevo, Plast, Polyester |
| OBSAH SETU | 1x rohová pohovka, 1x stolek, 1x středový díl pohovky, 2x pohovka |
| NASTAVITELNÁ VÝŠKA | Ne |
| SKLÁDACÍ | Ne |
| POLOHOVACÍ | Ne |
| PODRUČKY | Ano |
| TYP STOLU | Konferenční, Zahradní |
| MATERIÁL DESKY | Masivní dřevo |
| MATERIÁL NOHOU | Kov |
| NOHY STOLU | 4 nohy |
| OTVOR PRO SLUNEČNÍK | Ne |
| ŠÍŘKA STOLU | 113 cm |
| HLOUBKA STOLU | 62 cm |
| VÝŠKA STOLU | 38 cm |
| ŠÍŘKA POHOVKY | 126 cm |
| HLOUBKA POHOVKY | 85 cm |
| VÝŠKA POHOVKY | 97 cm |
| BARVA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| STYL | Moderní |
| ŠÍŘKA | 113 cm, 126 cm |
| HLOUBKA | 62 cm, 85 cm |
| VÝŠKA | 38 cm, 97 cm |
| HMOTNOST | 105 kg |
| NOSNOST | 50 kg, 250 kg |
| MATERIÁL | Hliník, Látka, Masivní dřevo, Plast, Polyester |
| OBSAH SETU | 1x rohová pohovka, 1x stolek, 1x středový díl pohovky, 2x pohovka |
| NASTAVITELNÁ VÝŠKA | Ne |
| SKLÁDACÍ | Ne |
| POLOHOVACÍ | Ne |
| PODRUČKY | Ano |
| TYP STOLU | Konferenční, Zahradní |
| MATERIÁL DESKY | Masivní dřevo |
| MATERIÁL NOHOU | Kov |
| NOHY STOLU | 4 nohy |
| OTVOR PRO SLUNEČNÍK | Ne |
| ŠÍŘKA STOLU | 113 cm |
| HLOUBKA STOLU | 62 cm |
| VÝŠKA STOLU | 38 cm |
| ŠÍŘKA POHOVKY | 126 cm |
| HLOUBKA POHOVKY | 85 cm |
| VÝŠKA POHOVKY | 97 cm |
Využijte dnes:
✴️ Výhodnější cena nábytku a doplňků včetně zlevněných produktů
Využijte výhodnější ceny u vybraných nábytku a doplňků, v nákupním košíku zadejte slevový kód, který naleznete přímo u produktu.
🌼 SLEVY AŽ 60 % velký VÝPRODEJ
Výprodej nábytku skladem s velkými slevami, který ihned odesíláme.










Zboží ihned, platba za 14 dní