- Domů
- Zahrada
- Zahradní nábytek
- Zahradní sedací soupravy
- Zahradní sedací souprava 2 ks DOROTA Dekorhome
Zahradní sedací souprava 2 ks DOROTA Dekorhome
Telefonická objednávka
Užijte si se svou rodinou a přáteli prosluněné odpočinkové odpoledne nebo letní večer na terase, zahradě či verandě s touto sadou pohovky a stolku!
Zahradní sedací souprava má rám z práškově lakované oceli a odolného PE ratanu, takže je pevná, robustní a snadno se čistí. Silně polstrované podušky a mimořádně hluboké moderní sedáky vám při sezení zajistí naprosté pohodlí. Konferenční stolek vám zase přijde vhod k odkládání občerstvení a nápojů, abyste je měli na dosah ruky. Souprava má lehký a modulární design, není tedy problém ji přesouvat po celé zahradě a přizpůsobit ji jakémukoliv prostředí.
Poznámka: Doporučujeme soupravu za deště, sněhu a mrazu přikrýt, aby vám déle vydržela.
Barva:
béžová / černá
černá / krémová
Výběr barvy zvolte ve variantě produktu. Pokud Vámi vybraná varianta není ve výběru, je dočasně nedostupná.
Materiál:
polyratan / práškově lakovaná ocel / látka (100% polyester) / eukalyptus s povrchem, který vypadá jako teak
Rozměry pohovky:
šířka: 218 cm
hloubka: 67 cm
výška: 60 cm
tloušťka podušky: 5 cm
Rozměry stolku:
šířka: 70 cm
hloubka: 50 cm
výška: 33 cm
Hmotnost:
30 kg
Balení obsahuje:
1 x pohovka
1 x stolek
2x poduška na sedák
6x poduška na opěradlo
Dodáváno v demontu.
| BARVA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| STYL | Moderní, Elegantní |
| ŠÍŘKA | 70 cm, 218 cm |
| HLOUBKA | 50 cm, 67 cm |
| VÝŠKA | 33 cm, 60 cm |
| HMOTNOST | 30 kg |
| MATERIÁL | Kov, Látka, Masivní dřevo, Umělý ratan |
| OBSAH SETU | 1x pohovka, 1x stolek, 2x poduška na sedák, 6x poduška na opěradlo |
| ROZKLÁDACÍ | Ne |
| TYP STOLU | Konferenční, Zahradní |
| MATERIÁL DESKY | Plast |
| MATERIÁL NOHOU | Masivní dřevo |
| NOHY STOLU | 4 nohy |
| BARVA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| STYL | Moderní, Elegantní |
| ŠÍŘKA | 70 cm, 218 cm |
| HLOUBKA | 50 cm, 67 cm |
| VÝŠKA | 33 cm, 60 cm |
| HMOTNOST | 30 kg |
| MATERIÁL | Kov, Látka, Masivní dřevo, Umělý ratan |
| OBSAH SETU | 1x pohovka, 1x stolek, 2x poduška na sedák, 6x poduška na opěradlo |
| ROZKLÁDACÍ | Ne |
| TYP STOLU | Konferenční, Zahradní |
| MATERIÁL DESKY | Plast |
| MATERIÁL NOHOU | Masivní dřevo |
| NOHY STOLU | 4 nohy |
Využijte dnes:
✴️ Výhodnější cena nábytku a doplňků včetně zlevněných produktů
Využijte výhodnější ceny u vybraných nábytku a doplňků, v nákupním košíku zadejte slevový kód, který naleznete přímo u produktu.
🌼 SLEVY AŽ 60 % velký VÝPRODEJ
Výprodej nábytku skladem s velkými slevami, který ihned odesíláme.
Hodnocení produktu
Napsali o nás na Heureka.cz
Související produkty6
Stříška na zahradní houpačku 188/168x110/145 cm Dekorhome
Stříška na zahradní houpačku 188/168x110/145 cm Dekorhome
Hnědá
Není skladem
1 303 Kč
Bílá
Dodání do 10 dnů
968 Kč
Černá
Dodání do 10 dnů
900 Kč
Zelená
Dodání do 10 dnů
1 037 Kč
Oranžová
Není skladem
1 344 Kč
Krémová
Dodání do 10 dnů
1 173 Kč
Béžová
Dodání do 10 dnů
1 106 Kč
Modrá
Dodání do 10 dnů
1 037 Kč
Antracit
Není skladem
1 201 Kč
Vínová
Není skladem
1 561 Kč
Šedohnědá taupe
Dodání do 10 dnů
1 001 Kč
Cihlová
Dodání do 10 dnů
967 Kč
Žlutá
Dodání do 10 dnů
1 173 Kč
Zahradní truhlík 2 ks vodní hyacint Dekorhome
Zahradní truhlík 2 ks vodní hyacint Dekorhome
Hnědá
Dodání do 10 dnů
2 306 Kč
Přírodní
Dodání do 10 dnů
2 429 Kč
Černá
Není skladem
2 460 Kč
Zahradní sedací souprava 2 ks SOFIA Dekorhome
Zahradní sedací souprava 2 ks SOFIA Dekorhome
Šedá
Dodání do 10 dnů
4 368 Kč
Krémová
Dodání do 10 dnů
3 641 Kč
Zahradní lehátko masivní dřevo / látka Dekorhome
Zahradní lehátko masivní dřevo / látka Dekorhome
Krémová
Dodání do 10 dnů
3 725 Kč
Antracit
Dodání do 10 dnů
4 334 Kč
Zahradní sedací souprava 2 ks BARBORA Dekorhome
Zahradní sedací souprava 2 ks BARBORA Dekorhome
Šedá
Dodání do 10 dnů
4 442 Kč
Krémová
Dodání do 10 dnů
4 884 Kč















Zboží ihned, platba za 14 dní