- Domů
- Zahrada
- Zahradní nábytek
- Zahradní sedací soupravy
- Zahradní sedací souprava 5 ks LENKA Dekorhome
Zahradní sedací souprava 5 ks LENKA Dekorhome
Telefonická objednávka
S naší zahradní sedací soupravou můžete v klidu odpočívat a užívat si krásného počasí, povídat si s rodinou a přáteli anebo si na chvilku zdřímnout.
Dřevěná sedací souprava má nadčasový laťkový design, který dodá vaší terase, zahradě či obývacímu pokoji rustikální kouzlo. Je vyrobená z masivního akáciového dřeva, tudíž výborně vzdoruje povětrnostním vlivům a má dlouhou životnost. V kombinaci s měkkými, silně polstrovanými poduškami, jež jsou součástí balení, vám poskytne maximální pohodlí. Stolek vám navíc poslouží k odkládání jídla a nápojů tak, abyste je měli na dosah ruky. Sestavení zahradního nábytku je jednoduché.
Upozorňujeme, že dřevo je přírodní produkt, a může tak vykazovat jisté nedokonalosti.
Barva:
krémová / hnědá
šedá / hnědá
Výběr barvy zvolte ve variantách produktu. Pokud Vámi vybraná varianta není ve výběru, je dočasně nedostupná.
Materiál:
masivní akáciové dřevo / látka (100% polyester)
Rozměry stolku:
šířka: 68 cm
hloubka: 68 cm
výška: 30 cm
Rozměry středové pohovky:
šířka: 68 cm
hloubka: 68 cm
výška: 60 cm
Rozměry rohové pohovky:
šířka: 68 cm
hloubka: 68 cm
výška: 60 cm
šířka sedu: 62 cm
hloubka sedu: 62 cm
výška sedu: 30 cm
tloušťka podušky: 6 cm
Rozměry taburetu:
šířka: 68 cm
hloubka: 68 cm
výška: 30 cm
Hmotnost:
58,5 kg
Dodáváno v demontu.
| BARVA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| STYL | Moderní, Elegantní |
| TVAR | Čtvercový |
| ŠÍŘKA | 68 cm |
| HLOUBKA | 68 cm |
| VÝŠKA | 30 cm, 60 cm |
| HMOTNOST | 58,5 kg |
| MATERIÁL | Látka, Masivní dřevo |
| OBSAH SETU | 1x stolek, 1x středový díl pohovky, 1x taburet, 2x rohová pohovka, 4x poduška na sedák, 5x poduška na opěradlo |
| TYP STOLU | Konferenční, Zahradní |
| NOHY STOLU | 4 nohy |
| ŠÍŘKA STOLU | 68 cm |
| HLOUBKA STOLU | 68 cm |
| VÝŠKA STOLU | 30 cm |
| ŠÍŘKA POHOVKY | 68 cm |
| HLOUBKA POHOVKY | 68 cm |
| VÝŠKA POHOVKY | 60 cm |
| ŠÍŘKA TABURETU | 68 cm |
| HLOUBKA TABURETU | 68 cm |
| VÝŠKA TABURETU | 30 cm |
| BARVA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| STYL | Moderní, Elegantní |
| TVAR | Čtvercový |
| ŠÍŘKA | 68 cm |
| HLOUBKA | 68 cm |
| VÝŠKA | 30 cm, 60 cm |
| HMOTNOST | 58,5 kg |
| MATERIÁL | Látka, Masivní dřevo |
| OBSAH SETU | 1x stolek, 1x středový díl pohovky, 1x taburet, 2x rohová pohovka, 4x poduška na sedák, 5x poduška na opěradlo |
| TYP STOLU | Konferenční, Zahradní |
| NOHY STOLU | 4 nohy |
| ŠÍŘKA STOLU | 68 cm |
| HLOUBKA STOLU | 68 cm |
| VÝŠKA STOLU | 30 cm |
| ŠÍŘKA POHOVKY | 68 cm |
| HLOUBKA POHOVKY | 68 cm |
| VÝŠKA POHOVKY | 60 cm |
| ŠÍŘKA TABURETU | 68 cm |
| HLOUBKA TABURETU | 68 cm |
| VÝŠKA TABURETU | 30 cm |
Využijte dnes:
✴️ Výhodnější cena nábytku a doplňků včetně zlevněných produktů
Využijte výhodnější ceny u vybraných nábytku a doplňků, v nákupním košíku zadejte slevový kód, který naleznete přímo u produktu.
🌼 SLEVY AŽ 60 % velký VÝPRODEJ
Výprodej nábytku skladem s velkými slevami, který ihned odesíláme.
Hodnocení produktu
Napsali o nás na Heureka.cz
Související produkty8
Zahradní sedací souprava 6 ks LENKA Dekorhome
Zahradní sedací souprava 6 ks LENKA Dekorhome
Šedá
Není skladem
24 760 Kč
Krémová
Není skladem
25 776 Kč
Zahradní sedací souprava 2 ks LENKA Dekorhome
Zahradní sedací souprava 2 ks LENKA Dekorhome
Šedá
Dodání do 10 dnů
5 697 Kč
Krémová
Dodání do 10 dnů
7 137 Kč
Zahradní pohovka 3 ks LENKA Dekorhome
Zahradní pohovka 2 ks LENKA Dekorhome
Zahradní pohovka 2 ks LENKA Dekorhome
Krémová
Není skladem
11 953 Kč
Tmavě šedá
Není skladem
10 833 Kč
Zahradní sedací souprava 5 ks LENKA Dekorhome
Zahradní sedací souprava 5 ks LENKA Dekorhome
Krémová
Není skladem
21 785 Kč
Tmavě šedá
Není skladem
20 430 Kč
Zahradní středová pohovka 2 ks LENKA Dekorhome
Zahradní středová pohovka 2 ks LENKA Dekorhome
Šedá
Dodání do 10 dnů
8 522 Kč
Krémová
Není skladem
9 301 Kč
Zahradní taburet LENKA Dekorhome
Dílčí zahradní středová pohovka LENKA Dekorhome
Dílčí zahradní středová pohovka LENKA Dekorhome
Šedá
Není skladem
3 567 Kč
Krémová
Není skladem
4 801 Kč



















Zboží ihned, platba za 14 dní