- Domů
- Zahrada
- Zahradní nábytek
- Zahradní pivní set - stůl a lavice
- Zahradní skládací set ULMER
Zahradní skládací set ULMER
Kód produktu: 0000399619
Telefonická objednávka
ZAHRADNÍ SKLÁDACÍ SET ULMER
Zahradní skládací set ULMER je ideálním řešením pro venkovní akce, jako jsou zahradní párty, festivaly či kempování. Elegantní černý design skvěle zapadne do každého prostředí, což činí tento set praktickým a stylovým doplňkem pro každou vnější akci.

KOMFORT A PRAKTIČNOST
Set obsahuje prostorný stůl a dvě pohodlné lavice s ocelovou konstrukcí doplněnou o polywood. Je skládací, což umožňuje snadné uskladnění a přenášení. Po složení se stůl a lavice přemění na praktické boxy s rukojetí, což usnadňuje manipulaci. Nožičky mají gumové chrániče, které chrání povrchy před poškozením.

TECHNICKÉ PARAMETRY
Barva:
černá
Materiál:
práškově lakovaná ocel / polywood
Rozměry stolu:
šířka: 180 cm
hloubka: 74 cm
výška: 73 cm
rozměry stolu po složení: 90x8,6x75 cm
Rozměry lavice:
šířka: 180 cm
hloubka: 25 cm
výška: 42 cm
rozměry stolu po složení: 90x9x25 cm
Nosnost:
stůl: 35 kg
lavice: 90 kg
Hmotnost:
28 kg


MONTÁŽ
Zboží je dodáváno v sestavené.
Obsah balení:
- 1x stůl
- 2x lavice
Parametry
| BARVA |
|
|---|---|
| STYL | Praktický, Jednoduchý |
| TVAR | Obdélníkový |
| ŠÍŘKA | 180 cm |
| HLOUBKA | 25 cm, 74 cm |
| VÝŠKA | 42 cm, 73 cm |
| MATERIÁL | Kov, Polywood |
| OBSAH SETU | 1x stůl, 2x lavice |
| NASTAVITELNÁ VÝŠKA | Ne |
| SKLÁDACÍ | Ano |
| POLOHOVACÍ | Ne |
| PODRUČKY | Ne |
| ROZKLÁDACÍ | Ne |
| POČET MÍST K SEZENÍ | 6 osob |
| TYP STOLU | Jídelní, Zahradní |
| MATERIÁL DESKY | Polywood |
| MATERIÁL NOHOU | Kov |
| NOHY STOLU | 4 nohy |
| OTVOR PRO SLUNEČNÍK | Ne |
| ÚLOŽNÝ PROSTOR | Ne |
| ŠÍŘKA STOLU | 180 cm |
| HLOUBKA STOLU | 74 cm |
| VÝŠKA STOLU | 73 cm |
| ŠÍŘKA LAVICE | 180 cm |
| HLOUBKA LAVICE | 25 cm |
| VÝŠKA LAVICE | 42 cm |
| BARVA |
|
|---|---|
| STYL | Praktický, Jednoduchý |
| TVAR | Obdélníkový |
| ŠÍŘKA | 180 cm |
| HLOUBKA | 25 cm, 74 cm |
| VÝŠKA | 42 cm, 73 cm |
| MATERIÁL | Kov, Polywood |
| OBSAH SETU | 1x stůl, 2x lavice |
| NASTAVITELNÁ VÝŠKA | Ne |
| SKLÁDACÍ | Ano |
| POLOHOVACÍ | Ne |
| PODRUČKY | Ne |
| ROZKLÁDACÍ | Ne |
| POČET MÍST K SEZENÍ | 6 osob |
| TYP STOLU | Jídelní, Zahradní |
| MATERIÁL DESKY | Polywood |
| MATERIÁL NOHOU | Kov |
| NOHY STOLU | 4 nohy |
| OTVOR PRO SLUNEČNÍK | Ne |
| ÚLOŽNÝ PROSTOR | Ne |
| ŠÍŘKA STOLU | 180 cm |
| HLOUBKA STOLU | 74 cm |
| VÝŠKA STOLU | 73 cm |
| ŠÍŘKA LAVICE | 180 cm |
| HLOUBKA LAVICE | 25 cm |
| VÝŠKA LAVICE | 42 cm |
Využijte dnes:
✴️ Výhodnější cena nábytku a doplňků včetně zlevněných produktů
Využijte výhodnější ceny u vybraných nábytku a doplňků, v nákupním košíku zadejte slevový kód, který naleznete přímo u produktu.
🌼 SLEVY AŽ 60 % velký VÝPRODEJ
Výprodej nábytku skladem s velkými slevami, který ihned odesíláme.
Hodnocení produktu
zákazníků doporučuje
0
uživatelských recenzíZobrazit recenze
Napsali o nás na Heureka.cz
Související produkty8
Party stan s LED světly 3,6x3,6 m Dekorhome
Varianty produktu
Zelená
Dodání do 10 dnů
4 904 Kč
Modrá
Dodání do 10 dnů
5 288 Kč
Žlutá
Dodání do 10 dnů
6 006 Kč
Šedá / oranžová
Není skladem
5 256 Kč
Maskáč
Dodání do 10 dnů
5 903 Kč
Party stan s LED světly 3,6x3,6 m Dekorhome
Zelená
Dodání do 10 dnů
4 904 Kč
Modrá
Dodání do 10 dnů
5 288 Kč
Žlutá
Dodání do 10 dnů
6 006 Kč
Šedá / oranžová
Není skladem
5 256 Kč
Maskáč
Dodání do 10 dnů
5 903 Kč
Dodání do 10 dnů
od 4 904 Kč
5 710 Kč
Přidat do oblíbených
Zahradní altán 4x3m SH04BE krémový Dekorhome
Dodání do 14 dnů
5 365 Kč
6 900 Kč
Přidat do oblíbených
Zahradní party stan s bočnicemi 2 x 2 m Dekorhome
Varianty produktu
Bílá
Dodání do 10 dnů
2 130 Kč
Zelená
Dodání do 10 dnů
2 039 Kč
Modrá
Dodání do 10 dnů
2 026 Kč
Antracit
Dodání do 10 dnů
2 177 Kč
Zahradní party stan s bočnicemi 2 x 2 m Dekorhome
Bílá
Dodání do 10 dnů
2 130 Kč
Zelená
Dodání do 10 dnů
2 039 Kč
Modrá
Dodání do 10 dnů
2 026 Kč
Antracit
Dodání do 10 dnů
2 177 Kč
Dodání do 10 dnů
od 2 026 Kč
2 359 Kč
Přidat do oblíbených
Party stan 2,5 x 2,5 m Dekorhome
Varianty produktu
Bílá
Dodání do 10 dnů
1 710 Kč
Zelená
Dodání do 10 dnů
1 954 Kč
Modrá
Dodání do 10 dnů
1 540 Kč
Antracit
Dodání do 10 dnů
1 572 Kč
Party stan 2,5 x 2,5 m Dekorhome
Bílá
Dodání do 10 dnů
1 710 Kč
Zelená
Dodání do 10 dnů
1 954 Kč
Modrá
Dodání do 10 dnů
1 540 Kč
Antracit
Dodání do 10 dnů
1 572 Kč
Dodání do 10 dnů
od 1 540 Kč
1 779 Kč
Přidat do oblíbených
Kovový přístřešek / carport ke zdi 298 x 509 cm Dekorhome
Skladem
47 364 Kč
50 388 Kč
Přidat do oblíbených
Zahradní altán 3,6x3 m Dekorhome
Dodání do 14 dnů
28 780 Kč
33 097 Kč
Přidat do oblíbených









Zboží ihned, platba za 14 dní