- Domů
- Zahrada
- Zahradní nábytek
- Zahradní jídelní sety
- Zahradní souprava 4+1 D2819 akácie Dekorhome
Zahradní souprava 4+1 D2819 akácie Dekorhome
Telefonická objednávka
Zahradní souprava se skládá z 1 skládacího stolu a 4 skládacích židlí s opěrkami.
Zahradní souprava je vyrobená z masivního odolného akátového dřeva, které je naolejované.
Stůl je stabilní díky robustní podnoži. Zakřivené područky a vysoký opěrák zajistí větší pohodlí. Stůl a židle jsou sklápěcí. Ideální pro balkon, terasu či zahradu.
Barva:
přírodní
Materiál:
masivní akácie / kov
Rozměry stolu:
šířka: 120 cm
hloubka: 70 cm
výška: 75 cm
Rozměry židle:
šířka: 51 cm
výška: 92 cm
šířka sedu: 42 cm
výška sedu: 45 cm
Hmotnost:
30 kg
Dodáváno v demontu.
Balení obsahuje: 1x stůl, 4x židle
| BARVA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| STYL | Venkovský, Moderní |
| TVAR | Obdélníkový |
| ŠÍŘKA | 51 cm, 120 cm |
| HLOUBKA | 70 cm |
| VÝŠKA | 75 cm, 92 cm |
| HMOTNOST | 30 kg |
| MATERIÁL | Kov, Masivní dřevo |
| OBSAH SETU | 1x stůl, 4x židle |
| ŠÍŘKA SEDU | 42 cm |
| VÝŠKA SEDU | 45 cm |
| NASTAVITELNÁ VÝŠKA | Ne |
| SKLÁDACÍ | Ano |
| POLOHOVACÍ | Ne |
| VÝŠKA OPĚRKY ZAD | 52 cm |
| TYP PODNOŽE | 2 nohy |
| PODRUČKY | Ano |
| TYP PODRUČKY | Pevné |
| ROZKLÁDACÍ | Ne |
| POČET MÍST K SEZENÍ | 4 osoby |
| TYP STOLU | Jídelní, Sklápěcí, Univerzální, Zahradní |
| MATERIÁL DESKY | Masivní dřevo |
| MATERIÁL NOHOU | Masivní dřevo |
| NOHY STOLU | 2 nohy |
| OTVOR PRO SLUNEČNÍK | Ne |
| ŠÍŘKA STOLU | 120 cm |
| HLOUBKA STOLU | 70 cm |
| VÝŠKA STOLU | 75 cm |
| ŠÍŘKA ŽIDLE | 51 cm |
| VÝŠKA ŽIDLE | 92 cm |
| BARVA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| STYL | Venkovský, Moderní |
| TVAR | Obdélníkový |
| ŠÍŘKA | 51 cm, 120 cm |
| HLOUBKA | 70 cm |
| VÝŠKA | 75 cm, 92 cm |
| HMOTNOST | 30 kg |
| MATERIÁL | Kov, Masivní dřevo |
| OBSAH SETU | 1x stůl, 4x židle |
| ŠÍŘKA SEDU | 42 cm |
| VÝŠKA SEDU | 45 cm |
| NASTAVITELNÁ VÝŠKA | Ne |
| SKLÁDACÍ | Ano |
| POLOHOVACÍ | Ne |
| VÝŠKA OPĚRKY ZAD | 52 cm |
| TYP PODNOŽE | 2 nohy |
| PODRUČKY | Ano |
| TYP PODRUČKY | Pevné |
| ROZKLÁDACÍ | Ne |
| POČET MÍST K SEZENÍ | 4 osoby |
| TYP STOLU | Jídelní, Sklápěcí, Univerzální, Zahradní |
| MATERIÁL DESKY | Masivní dřevo |
| MATERIÁL NOHOU | Masivní dřevo |
| NOHY STOLU | 2 nohy |
| OTVOR PRO SLUNEČNÍK | Ne |
| ŠÍŘKA STOLU | 120 cm |
| HLOUBKA STOLU | 70 cm |
| VÝŠKA STOLU | 75 cm |
| ŠÍŘKA ŽIDLE | 51 cm |
| VÝŠKA ŽIDLE | 92 cm |
Využijte dnes:
✴️ Výhodnější cena nábytku a doplňků včetně zlevněných produktů
Využijte výhodnější ceny u vybraných nábytku a doplňků, v nákupním košíku zadejte slevový kód, který naleznete přímo u produktu.
🌼 SLEVY AŽ 60 % velký VÝPRODEJ
Výprodej nábytku skladem s velkými slevami, který ihned odesíláme.
Hodnocení produktu
Napsali o nás na Heureka.cz
Související produkty7
Venkovní finská sudová sauna 216 x 330 cm Dekorhome
Venkovní finská sudová sauna 216 x 280 cm Dekorhome
Dětská houpačka talíř 200 cm Dekorhome
Dětská houpačka talíř 200 cm Dekorhome
Červená
Dodání do 10 dnů
867 Kč
Modrá
Dodání do 10 dnů
767 Kč
Zahradní lehátko s poduškou 2 ks akáciové dřevo Dekorhome
Zahradní lehátko s poduškou 2 ks akáciové dřevo Dekorhome
Černá
Dodání do 10 dnů
11 717 Kč
Zelená
Dodání do 10 dnů
11 516 Kč
Šedá
Dodání do 10 dnů
11 717 Kč
Červená
Dodání do 10 dnů
11 717 Kč
Krémová
Dodání do 10 dnů
11 717 Kč
Béžová
Dodání do 10 dnů
11 717 Kč
Modrá
Dodání do 10 dnů
11 717 Kč
Antracit
Dodání do 10 dnů
11 717 Kč
Vínová
Dodání do 10 dnů
11 953 Kč
Šedohnědá taupe
Dodání do 10 dnů
11 717 Kč
Světle zelená
Dodání do 10 dnů
11 717 Kč
Bílá / červená
Dodání do 10 dnů
11 853 Kč
Světle modrá
Dodání do 10 dnů
11 717 Kč
Vzor kytka
Není skladem
11 108 Kč
Šedé káro
Dodání do 10 dnů
12 154 Kč













Zboží ihned, platba za 14 dní