- Domů
- Zahrada
- Zahradní nábytek
- Zahradní stoly
- Zahradní stůl 130 x 70 cm polyratan Dekorhome
Zahradní stůl 130 x 70 cm polyratan Dekorhome
Telefonická objednávka
Proměňte váš jídelní kout s naším polyratanovým jídelním stolem! Do vašeho venkovního bydlení přinese elegantní a zároveň rustikální kouzlo.
Usaďte se k večeři pod hvězdami nebo poobědvejte na sluníčku s naším jídelní stolem. Tento jídelní stůl má práškově lakovaný ocelový rám, který je pokrytý klimaticky odolným PE ratanem. Jídelní stůl je robustní a snadno se čistí. PE ratanová konstrukce je také lehká, takže ji můžete snadno přemisťovat.
Poznámka: Doporučujeme stůl za deště, sněhu a mrazu přikrýt, aby vám dobře a co nejdéle sloužil.
Barva:
šedá
černá
Výběr barvy zvolte ve variantách produktu. Pokud Vámi vybraná varianta není ve výběru, je dočasně nedostupná.
Materiál:
polyratan / PS deska / práškově lakovaná ocel
Rozměry:
šířka: 130 cm
hloubka: 70 cm
výška: 66 cm
Hmotnost:
17,5 kg
Dodáváno v demontu.
| BARVA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| STYL | Moderní, Ratanový |
| ŠÍŘKA | 130 cm |
| HLOUBKA | 70 cm |
| VÝŠKA | 66 cm |
| HMOTNOST | 17,5 kg |
| MATERIÁL | Kov, Plast, Umělý ratan |
| ROZKLÁDACÍ | Ne |
| POČET MÍST K SEZENÍ | 4 osoby, 5 osob, 6 osob |
| TYP STOLU | Jídelní, Zahradní |
| MATERIÁL DESKY | Plast |
| MATERIÁL NOHOU | Kov, Plast |
| NOHY STOLU | 4 nohy |
| OTVOR PRO SLUNEČNÍK | Ne |
| BARVA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| STYL | Moderní, Ratanový |
| ŠÍŘKA | 130 cm |
| HLOUBKA | 70 cm |
| VÝŠKA | 66 cm |
| HMOTNOST | 17,5 kg |
| MATERIÁL | Kov, Plast, Umělý ratan |
| ROZKLÁDACÍ | Ne |
| POČET MÍST K SEZENÍ | 4 osoby, 5 osob, 6 osob |
| TYP STOLU | Jídelní, Zahradní |
| MATERIÁL DESKY | Plast |
| MATERIÁL NOHOU | Kov, Plast |
| NOHY STOLU | 4 nohy |
| OTVOR PRO SLUNEČNÍK | Ne |
Využijte dnes:
✴️ Výhodnější cena nábytku a doplňků včetně zlevněných produktů
Využijte výhodnější ceny u vybraných nábytku a doplňků, v nákupním košíku zadejte slevový kód, který naleznete přímo u produktu.
🌼 SLEVY AŽ 60 % velký VÝPRODEJ
Výprodej nábytku skladem s velkými slevami, který ihned odesíláme.
Hodnocení produktu
Napsali o nás na Heureka.cz
Související produkty4
Zahradní úložný box 90 l Dekorhome
Zahradní úložný box 90 l Dekorhome
Hnědá
Dodání do 10 dnů
1 432 Kč
Šedá
Dodání do 10 dnů
1 293 Kč
Antracit
Dodání do 10 dnů
1 363 Kč
Zahradní truhlík se 4 květináči vodní hyacint Dekorhome
Zahradní truhlík se 4 květináči vodní hyacint Dekorhome
Hnědá
Není skladem
5 463 Kč
Černá
Není skladem
3 747 Kč
Tmavě hnědá
Není skladem
3 511 Kč
Zahradní truhlíky 3 ks vodní hyacint Dekorhome
Zahradní truhlíky 3 ks vodní hyacint Dekorhome
Hnědá
Dodání do 10 dnů
2 688 Kč
Černá
Dodání do 10 dnů
2 764 Kč
Tmavě hnědá
Dodání do 10 dnů
2 870 Kč
Zahradní židle 2 ks plast Dekorhome
Zahradní židle 2 ks plast Dekorhome
Hnědá
Není skladem
3 472 Kč
Bílá
Dodání do 10 dnů
7 197 Kč
Antracit
Dodání do 10 dnů
5 981 Kč











Zboží ihned, platba za 14 dní