- Domů
- Zahrada
- Zahradní nábytek
- Zahradní stůl MASTER
Zahradní stůl MASTER
Kód produktu: V-CH-MASTER-ST
Telefonická objednávka
Zahradní stolek je vyroben ze skleněné desky a umělého ratanu. Ke stolu lze doobjednat křesla MIDAS.
Rozměry:
šířka: 150 cm
hloubka: 90 cm
výška: 74 cm
Barva:
tmavě hnědá / černé sklo
Materiál:
sklo / umělý ratan
Dodáváno v demontu.
| BARVA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| TVAR | Oválný |
| ŠÍŘKA | 90 cm |
| HLOUBKA | 150 cm |
| VÝŠKA | 74 cm |
| HMOTNOST | 31 kg |
| NOSNOST | 50 kg |
| MATERIÁL | Kov, Plast, Sklo, Umělý ratan |
| SKLÁDACÍ | Ne |
| ROZKLÁDACÍ | Ne |
| TLOUŠŤKA DESKY | 1,5 cm |
| OTVOR PRO SLUNEČNÍK | Ne |
| MATERIÁL BALENÍ | Karton |
Využijte dnes:
✴️ Výhodnější cena nábytku a doplňků včetně zlevněných produktů
Využijte výhodnější ceny u vybraných nábytku a doplňků, v nákupním košíku zadejte slevový kód, který naleznete přímo u produktu.
🌼 SLEVY AŽ 60 % velký VÝPRODEJ
Výprodej nábytku skladem s velkými slevami, který ihned odesíláme.
Hodnocení produktu
Napsali o nás na Heureka.cz
Související produkty3
Skládací zahradní židle 4 ks D1412 Dekorhome
Dodání do 14 dnů
3 052 Kč
3 479 Kč
Přidat do oblíbených
Stohovatelná zahradní židle ALDERA
Varianty produktu
Hnědá
Dodání do 14 dnů
790 Kč
Černá / tmavě šedá
Dodání do 14 dnů
790 Kč
Stohovatelná zahradní židle ALDERA
Hnědá
Dodání do 14 dnů
790 Kč
Černá / tmavě šedá
Dodání do 14 dnů
790 Kč
Dodání do 14 dnů
790 Kč
986 Kč
Přidat do oblíbených




Zboží ihned, platba za 14 dní