- Domů
- Zahrada
- Zahradní nábytek
- Zahradní křesla a židle
- Zahradní židle WEEKEND stohovatelná
Zahradní židle WEEKEND stohovatelná
Kód produktu: RP-1/05
Telefonická objednávka
Zahradní stohovatelná židle WEEKEND je vyrobena z borovicového masivu s kovovou podnoží.
Barva dřeva je hnědá.
Certifikát FSC zaručuje, že použité dřevo je kvalitní a zdravé.
Lze dokoupit stůl WEEKEND do zahradního setu.
Barva:
hnědá
Materiál:
borovice / kov
Rozměry:
Šířka: 47 cm
Hloubka: 54 cm
Výška: 87 cm
Výška sedu: 47 cm
Nosnost:
100 kg
Hmotnost:
8 kg
| BARVA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| ŠÍŘKA | 47 cm |
| HLOUBKA | 54 cm |
| VÝŠKA | 87 cm |
| HMOTNOST | 8 kg |
| NOSNOST | 100 kg |
| MATERIÁL | Kov, Masivní dřevo |
| OBSAH SETU | 1x křeslo |
| HLOUBKA SEDU | 37 cm |
| VÝŠKA SEDU | 47 cm |
| POLOHOVACÍ | Ne |
| VÝŠKA OPĚRKY ZAD | 41 cm |
Využijte dnes:
✴️ Výhodnější cena nábytku a doplňků včetně zlevněných produktů
Využijte výhodnější ceny u vybraných nábytku a doplňků, v nákupním košíku zadejte slevový kód, který naleznete přímo u produktu.
🌼 SLEVY AŽ 60 % velký VÝPRODEJ
Výprodej nábytku skladem s velkými slevami, který ihned odesíláme.
Hodnocení produktu
Napsali o nás na Heureka.cz
Související produkty6
Zahradní ratanové lehátko s baldachýnem
Přijímáme předobjednávky
od 15 663 Kč
17 487 Kč
Přidat do oblíbených
Plachta na stohovatelné židle 68 x 68 x 110 cm
Dodání do 10 dnů
888 Kč
1 043 Kč
Přidat do oblíbených





