- Domů
- Zahrada
- Zahradní nábytek
- Zahradní křesla a židle
- Zahradní židle ZWMC-32
Zahradní židle ZWMC-32
Kód produktu: RP-609/2
Telefonická objednávka
Kovová drátěná zahradní židle / křeslo ZWMC-32 je vhodná jako posezení na zahradu, terasu či balkón.
Je lehká, stabilní s velice pěkným a jednoduchým designem.
Barva:
černá
Materiál:
kov
Rozměry:
Šířka: 54,5 cm
Hloubka: 58 cm
Výška: 74,5 cm
Výška sedu: 43 cm
Nosnost:
100 kg
Hmotnost:
6 kg
| BARVA |
|
|---|---|
| ŠÍŘKA | 54,5 cm |
| HLOUBKA | 58 cm |
| VÝŠKA | 74,5 cm |
| HMOTNOST | 6 kg |
| NOSNOST | 100 kg |
| MATERIÁL | Kov |
| OBSAH SETU | 1x křeslo |
| HLOUBKA SEDU | 42 cm |
| VÝŠKA SEDU | 43 cm |
| POLOHOVACÍ | Ne |
| VÝŠKA OPĚRKY ZAD | 38 cm |
Využijte dnes:
✴️ Výhodnější cena nábytku a doplňků včetně zlevněných produktů
Využijte výhodnější ceny u vybraných nábytku a doplňků, v nákupním košíku zadejte slevový kód, který naleznete přímo u produktu.
🌼 SLEVY AŽ 60 % velký VÝPRODEJ
Výprodej nábytku skladem s velkými slevami, který ihned odesíláme.
Hodnocení produktu
Napsali o nás na Heureka.cz
Související produkty8
Zahradní stůl skládací PIZARRA
Skladem
u vás do 06.05.2026
od 1 559 Kč
2 584 Kč
Přidat do oblíbených
Zahradní stůl ZWMT
Skladem
u vás do 06.05.2026
od 1 548 Kč
1 796 Kč
Přidat do oblíbených






