Závěsná lampa 2 ks černá / zlatá Dekorhome
Telefonická objednávka
Tato 2 polokulová stropní svítidla se skvěle hodí jak do vašeho bydlení, tak do komerčních prostor.
Lampy se pyšní jednoduchým a elegantním designem, kterým zkrášlí váš pokoj, a svým šarmem obohatí půvab celého vašeho bydlení. Jsou vyrobené z kovu a zaručeně vám vydrží sloužit po dlouhá léta.
Lampy jsou vhodné pro žárovky s paticemi E27. Balení obsahuje 2 závěsná svítidla, ale neobsahuje žárovky.
Barva:
černá / zlatá
Materiál:
kov
Rozměry:
průměr: 35 cm
výška: 17,5 cm
délka kabelu: 120 cm
Hmotnost:
2,6 kg
| BARVA |
|
|---|---|
| URČENÍ DLE MÍSTNOSTÍ | Ložnice, Kuchyně |
| STYL | Moderní, Industriální |
| TVAR | Kulatý |
| DÉLKA | 120 cm |
| VÝŠKA | 17,5 cm |
| PRŮMĚR | 35 cm |
| HMOTNOST | 2,6 kg |
| MATERIÁL | Kov |
| TYP LAMPY | Závěsná |
| ZÁVIT PRO ŽÁROVKU | E27 |
Využijte dnes:
✴️ Výhodnější cena nábytku a doplňků včetně zlevněných produktů
Využijte výhodnější ceny u vybraných nábytku a doplňků, v nákupním košíku zadejte slevový kód, který naleznete přímo u produktu.
🌼 SLEVY AŽ 60 % velký VÝPRODEJ
Výprodej nábytku skladem s velkými slevami, který ihned odesíláme.













Zboží ihned, platba za 14 dní