- Domů
- Kuchyň
- Barové židle
- Barová židle H102
Barová židle H102
Telefonická objednávka
Elegantní barová židle H102 překvapí svou pohodností. Stylově se hodí do každé moderní domácnosti.
Židle je čalouněná příjemnou sametovou látkou ve čtyřech barevných variantách: tmavě zelená, modrá, šedá a černá. Stojí na centrální kovové podnoži z oceli práškově lakované černou barvou. Židle disponuje nastavitelnou výškou sedu.
Barva:
modrá / černá
tmavě zelená / černá
šedá / černá
černá / černá
Výběr barvy zvolte ve variantě produktu. Pokud Vámi vybraná varianta není ve výběru, je dočasně nedostupná.
Materiál:
sametová látka / lakovaná ocel
Rozměry:
šířka: 53 cm
hloubka: 48 cm
výška: 78 - 100 cm
výška sedu: 62 - 84 cm
Hmotnost:
7 kg
Dodáváno v demontu.
| BARVA |
|
|---|---|
| STYL | Moderní, Nadčasový |
| ŠÍŘKA | 53 cm |
| HLOUBKA | 48 cm |
| VÝŠKA | 78 cm, 100 cm |
| MATERIÁL | Kov, Látka |
| VÝŠKA SEDU | 62 cm, 84 cm |
| NASTAVITELNÁ VÝŠKA | Ano |
| TYP PODNOŽE | 1 centrální noha |
| PODRUČKY | Ne |
Využijte dnes:
✴️ Výhodnější cena nábytku a doplňků včetně zlevněných produktů
Využijte výhodnější ceny u vybraných nábytku a doplňků, v nákupním košíku zadejte slevový kód, který naleznete přímo u produktu.
🌼 SLEVY AŽ 60 % velký VÝPRODEJ
Výprodej nábytku skladem s velkými slevami, který ihned odesíláme.
Hodnocení produktu
Napsali o nás na Heureka.cz
Související produkty2
Nástěnný stojan na víno na 24 lahví Dekorhome
Nástěnný stojan na víno na 24 lahví Dekorhome
Bílá
Dodání do 10 dnů
1 792 Kč
Černá
Dodání do 10 dnů
1 745 Kč
Zlatá
Dodání do 10 dnů
1 756 Kč





















