- Domů
- Kuchyň
- Barové židle
- Barová židle H89
Barová židle H89
Telefonická objednávka
Elegantní barová židle H89 má sedák a opěradlo potaženo eko kůží ve dvou barevných variantách: hnědá a šedá. Stojí na černé kovové podnoži.
Židle je výškově nastavitelná.
Barva:
šedá
hnědá
Výběr barvy zvolte ve variantě produktu. Pokud Vámi vybraná varianta není ve výběru, je dočasně nedostupná.
Materiál:
eko kůže / práškově lakovaná ocel
Rozměry:
šířka: 41 cm
hloubka: 48 cm
výška: 88 - 108 cm
výška sedu: 64 - 84 cm
Nosnost:
120 kg
Hmotnost:
8,3 kg
Dodáváno v demontu.
| BARVA |
|
|---|---|
| STYL | Moderní, Elegantní |
| ŠÍŘKA | 41 cm |
| HLOUBKA | 48 cm |
| VÝŠKA | 88 cm, 108 cm |
| HMOTNOST | 8,3 kg |
| MATERIÁL | Eko kůže, Kov |
| VÝŠKA SEDU | 64 cm, 84 cm |
| NASTAVITELNÁ VÝŠKA | Ano |
| TYP PODNOŽE | 1 centrální noha |
| PODRUČKY | Ne |
Využijte dnes:
✴️ Výhodnější cena nábytku a doplňků včetně zlevněných produktů
Využijte výhodnější ceny u vybraných nábytku a doplňků, v nákupním košíku zadejte slevový kód, který naleznete přímo u produktu.
🌼 SLEVY AŽ 60 % velký VÝPRODEJ
Výprodej nábytku skladem s velkými slevami, který ihned odesíláme.
Hodnocení produktu
Napsali o nás na Heureka.cz
Související produkty6
Barový stůl Ø 60 cm Dekorhome
Barový stůl Ø 60 cm Dekorhome
Barový stůl hnědá / černá Dekorhome
Stojan na víno na 12 lahví masivní dubové dřevo Dekorhome
Stojan na víno na 48 lahví Dekorhome
Stojan na víno na 48 lahví Dekorhome
Bílá
Dodání do 10 dnů
2 693 Kč
Černá
Dodání do 10 dnů
2 129 Kč
Zlatá
Dodání do 10 dnů
3 213 Kč




