- Domů
- Osvětlení
- Stropní světla
- Bodové světlo SK-10/2
Bodové světlo SK-10/2
Telefonická objednávka
Stropní bodové světlo SK-10/2 s chromovou kovovou základnou, ideální do podhledů a vhodné do každého typu interiéru. Stínidlo je vyrobené z kvalitního skla, které vytváří krásné světlené efekty.
Do bodových světel SK-10/2 lze použít halogenové nebo LED žárovky G4. Napájecí adaptér a žárovka nejsou součástí balení.
Barva:
stříbrná / čirá
Materiál:
kov / sklo
Rozměry:
šířka: 7 cm
hloubka: 7 cm
výška: 9,7 cm
závit pro žárovku: G4
Hmotnost:
0,2 kg
Dodáváno v demontu.
| BARVA |
|
|---|---|
| URČENÍ DLE MÍSTNOSTÍ | Ložnice, Kuchyně, Chodba / Předsíň, Koupelna |
| TVAR | Kulatý |
| ŠÍŘKA | 7 cm |
| HLOUBKA | 7 cm |
| VÝŠKA | 10 cm |
| HMOTNOST | 0,2 kg |
| MATERIÁL | Kov, Sklo |
| TYP LAMPY | Stropní |
| POČET STÍNIDEL | 1 |
| ZÁVIT PRO ŽÁROVKU | G4 |
Využijte dnes:
✴️ Výhodnější cena nábytku a doplňků včetně zlevněných produktů
Využijte výhodnější ceny u vybraných nábytku a doplňků, v nákupním košíku zadejte slevový kód, který naleznete přímo u produktu.
🌼 SLEVY AŽ 60 % velký VÝPRODEJ
Výprodej nábytku skladem s velkými slevami, který ihned odesíláme.
Hodnocení produktu
Napsali o nás na Heureka.cz
Související produkty6
Jídelní stůl HWC-L76
Konzolový stolek HWC-L76
Jídelní stůl HWC-L76
Odkládací stolek HWC-L76
Lavice s úložným prostorem
Lavice s úložným prostorem
Černá / bílá
Dodání do 14 dnů
2 731 Kč
Béžová / černá
Dodání do 14 dnů
2 993 Kč




