- Domů
- Osvětlení
- Stropní světla
- Bodové světlo SS-23 studená bílá
Bodové světlo SS-23 studená bílá
Telefonická objednávka
Skleněné stropní světlo je vybavené standardní paticí GU10. Navíc disponuje dekorativním LED páskem 2,1W. Světlo je navrženo pro zabudování do podhledů a jiných konstrukcí. Součástí je elektronický napájecí zdroj a montážní pružiny.
Možnost nezávislého rozsvícení LED a GU10 po použití dvouokruhového vypínače.
Bodové světlo SS-23 vypadá skvěle jednotlivě i jako skupinové osvětlení, které vytváří jedinečné efekty zdůrazňující individuální charakter místností.
Barva:
stříbrná / bílá
Materiál:
hliník / sklo
Rozměry:
šířka: 9 cm
hloubka: 9 cm
výška: 2,7 cm
typ žárovky: GU10
max. výkon: 50 W
napětí: 230V/ 50Hz
Hmotnost:
0,25 kg
| BARVA |
|
|---|---|
| URČENÍ DLE MÍSTNOSTÍ | Ložnice, Kuchyně, Chodba / Předsíň, Koupelna |
| STYL | Moderní |
| TVAR | Kulatý |
| ŠÍŘKA | 9 cm |
| HLOUBKA | 9 cm |
| VÝŠKA | 2,7 cm |
| PRŮMĚR | 9 cm |
| HMOTNOST | 0,25 kg |
| MATERIÁL | Kov, Sklo |
| TYP LAMPY | Stropní |
| ZÁVIT PRO ŽÁROVKU | GU10 |
Využijte dnes:
✴️ Výhodnější cena nábytku a doplňků včetně zlevněných produktů
Využijte výhodnější ceny u vybraných nábytku a doplňků, v nákupním košíku zadejte slevový kód, který naleznete přímo u produktu.
🌼 SLEVY AŽ 60 % velký VÝPRODEJ
Výprodej nábytku skladem s velkými slevami, který ihned odesíláme.












