Stropní světlo TUBA
Telefonická objednávka
Toto moderní stropní bodové svítidlo je navrženo tak, aby bylo ideální pro zavěšené stropy a různé konstrukce. Jeho design využívá kombinaci lité hliníkové slitiny a akrylu s matným efektem, což vytváří atraktivní a elegantní vzhled.
Jednou z klíčových vlastností tohoto svítidla je jeho schopnost působit jako samostatné bodové osvětlení, ale zároveň vypadá skvěle i ve skupině, což poskytuje možnost vytvoření jedinečných světelných efektů v místnosti.
Žárovky nejsou součástí dodávky.
Barva:
bílá
černá
Výběr barvy zvolte ve variantě produktu. Pokud Vámi vybraná varianta není ve výběru, je dočasně nedostupná.
Materiál:
kov
Rozměry:
šířka: 7,9 cm
hloubka: 7,9 cm
výška: 12 cm
závit pro žárovku: GU10
napětí: 230V / 50Hz
Hmotnost:
0,25 kg
Dodáváno v demontu.
| BARVA |
|
|---|---|
| URČENÍ DLE MÍSTNOSTÍ | Kuchyně, Koupelna |
| STYL | Moderní, Elegantní, Nadčasový |
| TVAR | Kulatý |
| ŠÍŘKA | 6,4 cm |
| HLOUBKA | 6,4 cm |
| VÝŠKA | 13 cm |
| HMOTNOST | 0,2 kg |
| MATERIÁL | Kov |
| TYP LAMPY | Stropní |
| POČET STÍNIDEL | 1 |
| ZÁVIT PRO ŽÁROVKU | GU10 |
Využijte dnes:
✴️ Výhodnější cena nábytku a doplňků včetně zlevněných produktů
Využijte výhodnější ceny u vybraných nábytku a doplňků, v nákupním košíku zadejte slevový kód, který naleznete přímo u produktu.
🌼 SLEVY AŽ 60 % velký VÝPRODEJ
Výprodej nábytku skladem s velkými slevami, který ihned odesíláme.
Hodnocení produktu
Napsali o nás na Heureka.cz
Související produkty8
Stropní bodové LED světlo TUBA
Komoda SILENOS Dekorhome
Komoda SILENOS Dekorhome
Bílá
Dodání do 14 dnů
18 390 Kč
Černá
Dodání do 14 dnů
20 390 Kč
Tyrkysová
Dodání do 14 dnů
18 390 Kč















