Telefonická objednávka
Tento kompaktní botník je perfektní pro zorganizování a úhledné uložení vašich bot tak, abyste je z něj mohli snadno vytahovat. Přírodní barva dřeva vnese do zařízení vašeho bydlení nádech rustikálního šarmu.
Botník je vyrobený z prvotřídního akáciového dřeva a vyniká svou excelentní odolností. Má dvě police různých velikostí, takže do něj můžete ukládat i kozačky a boty na vysokém podpatku. Horní deska je natolik pevná, že unese i vaši váhu, takže se na ni při přezouvání klidně můžete posadit, což botníku dodává mimořádnou funkčnost. Můžete ho také použít jako lavici.
Sestavení botníku je snadné. K čištění vám postačí vlhký hadřík.
Barva:
hnědá
Materiál:
masivní akáciové dřevo
Rozměry:
šířka: 90 cm
hloubka: 32 cm
výška: 46 cm
Hmotnost:
14,8 kg
Dodáváno v demontu.
| BARVA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| STYL | Moderní |
| ŠÍŘKA | 90 cm |
| HLOUBKA | 32 cm |
| VÝŠKA | 46 cm |
| HMOTNOST | 14,8 kg |
| MATERIÁL | Masivní dřevo |
| ÚLOŽNÝ PROSTOR | Ano |
| VYSOKÝ LESK | Ne |
| TYP BOTNÍKU | Sedací, Policový |
| POČET POLIC | 2 |
Využijte dnes:
✴️ Výhodnější cena nábytku a doplňků včetně zlevněných produktů
Využijte výhodnější ceny u vybraných nábytku a doplňků, v nákupním košíku zadejte slevový kód, který naleznete přímo u produktu.
🌼 SLEVY AŽ 60 % velký VÝPRODEJ
Výprodej nábytku skladem s velkými slevami, který ihned odesíláme.
Hodnocení produktu
Napsali o nás na Heureka.cz
Související produkty5
Komoda DTD Dekorhome
Komoda DTD Dekorhome
Bílá
Není skladem
4 500 Kč
Černá
Není skladem
4 640 Kč
Šedá
Není skladem
4 971 Kč
Bílá lesk
Není skladem
4 895 Kč
Šedá lesk
Není skladem
6 998 Kč
Dub sonoma
Není skladem
4 223 Kč
Beton
Není skladem
3 826 Kč
Dub sonoma / bílá
Není skladem
6 534 Kč
Černá lesk
Není skladem
7 922 Kč
Komoda DTD Dekorhome
Komoda DTD Dekorhome
Bílá
Dodání do 10 dnů
2 656 Kč
Černá
Dodání do 10 dnů
3 186 Kč
Šedá
Není skladem
3 248 Kč
Bílá lesk
Není skladem
3 567 Kč
Šedá lesk
Není skladem
3 428 Kč
Dub sonoma
Dodání do 10 dnů
2 851 Kč
Beton
Dodání do 10 dnů
2 820 Kč
Dub sonoma / bílá
Není skladem
2 896 Kč
Černá lesk
Není skladem
3 301 Kč







Zboží ihned, platba za 14 dní