- Domů
- Nábytek
- Předsíň
- Věšáky a stojany
- Věšák s botníkem KELAM
Věšák s botníkem KELAM
Telefonická objednávka
Moderní a multifunkční věšák s botníkem KELAM poskytuje dokonalou rovnováhu mezi jednoduchostí a lehkým rustikálním stylem.
Věšák s botníkem je vyroben z kovu v černém barevném provedení, doplněný o MDF v podobě rustikálního dřeva. Tato kombinace doplní kouzlo každého interiéru.
KELAM obsahuje kromě osmi háčků i věšákovou tyč, která prakticky poslouží na zavěšení kabátů, košil a jiných částí šatstva. Na odkládání bot vám poslouží dvě kovové police. Vrchní police z MDF tvoří lavici, kde se můžete posadit a v klidu se zout nebo obout.
Barva:
černá / rustikální dřevo
Materiál:
kov / MDF
Rozměry:
šířka: 79 cm
hloubka: 32 cm
výška: 185 cm
výška od země: 4,5 cm
tloušťka tyčí: 1,9 / 1,3 cm
nosnost na polici: 5 kg
nosnost na věšákovou část: 2 kg
Hmotnost:
10,2 kg
Dodáváno v demontu.
| BARVA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| STYL | Vintage, Rustikální, Moderní |
| TVAR | Obdélníkový |
| ŠÍŘKA | 79 cm |
| HLOUBKA | 32 cm |
| VÝŠKA | 185 cm |
| HMOTNOST | 10,2 kg |
| NOSNOST | 2 kg, 5 kg |
| MATERIÁL | Kov, MDF deska |
| TYP BOTNÍKU | Sedací, Policový |
| POČET POLIC | 2 |
| BARVA KONSTRUKCE |
|
Využijte dnes:
✴️ Výhodnější cena nábytku a doplňků včetně zlevněných produktů
Využijte výhodnější ceny u vybraných nábytku a doplňků, v nákupním košíku zadejte slevový kód, který naleznete přímo u produktu.
🌼 SLEVY AŽ 60 % velký VÝPRODEJ
Výprodej nábytku skladem s velkými slevami, který ihned odesíláme.






