Botník TADEO
Telefonická objednávka
Dvouřadý botník TADEO je tím pravým řešením při udržování pořádku ve vaší předsíni.
Konstrukce botníku je vyrobena z kovu v černé barvě. Vrchní část botníku je pokryta dřevěnou deskou v přírodní barvě, která může sloužit k odkládání kabelek, klíčů, šál nebo čepic. Praktické využití nabízí v podobě dvou mřížkovaných polic a jedné vrchní dřevěné police.
Barva:
přírodní / černá
Materiál:
dřevo / kov
Rozměry:
šířka: 60 cm
hloubka: 30 cm
výška: 44 cm
výška mezi policemi: 18 cm
Nosnost:
police: 5 kg
deska: 10 kg
Hmotnost:
3,9 kg
Dodáváno v demontu.
| BARVA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| STYL | Moderní, Industriální |
| ŠÍŘKA | 60 cm |
| HLOUBKA | 30 cm |
| VÝŠKA | 44 cm |
| HMOTNOST | 3,9 kg |
| NOSNOST | 5 kg, 10 kg |
| MATERIÁL | Kov, Masivní dřevo |
| ÚLOŽNÝ PROSTOR | Ano |
| TYP BOTNÍKU | Policový |
| POČET POLIC | 2 |
| BARVA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| STYL | Moderní, Industriální |
| ŠÍŘKA | 60 cm |
| HLOUBKA | 30 cm |
| VÝŠKA | 44 cm |
| HMOTNOST | 3,9 kg |
| NOSNOST | 5 kg, 10 kg |
| MATERIÁL | Kov, Masivní dřevo |
| ÚLOŽNÝ PROSTOR | Ano |
| TYP BOTNÍKU | Policový |
| POČET POLIC | 2 |
Využijte dnes:
✴️ Výhodnější cena nábytku a doplňků včetně zlevněných produktů
Využijte výhodnější ceny u vybraných nábytku a doplňků, v nákupním košíku zadejte slevový kód, který naleznete přímo u produktu.
🌼 SLEVY AŽ 60 % velký VÝPRODEJ
Výprodej nábytku skladem s velkými slevami, který ihned odesíláme.









