Botník z akátového dřeva D5379 Dekorhome
Kód produktu: DE105379
Telefonická objednávka
Botník je vyroben z vysoce odolného akátového dřeva.
Má 3 stabilní police a boční kovové držáky pro pantofle. Příčné vzpěry zajišťují botníku vysokou stabilitu.
Barva:
hnědá
Rozměry:
šířka: 85 cm
hloubka: 26 cm
výška: 62 cm
výška mezi policemi: 20 cm
Materiál:
akátové dřevo
Hmotnost:
5 kg
Dodáváno v demontu.
| BARVA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| STYL | Venkovský, Nadčasový |
| ŠÍŘKA | 85 cm |
| HLOUBKA | 26 cm |
| VÝŠKA | 62 cm |
| HMOTNOST | 5 kg |
| MATERIÁL | Masivní dřevo |
| ÚLOŽNÝ PROSTOR | Ano |
| TYP BOTNÍKU | Policový |
| POČET POLIC | 3 |
Využijte dnes:
✴️ Výhodnější cena nábytku a doplňků včetně zlevněných produktů
Využijte výhodnější ceny u vybraných nábytku a doplňků, v nákupním košíku zadejte slevový kód, který naleznete přímo u produktu.
🌼 SLEVY AŽ 60 % velký VÝPRODEJ
Výprodej nábytku skladem s velkými slevami, který ihned odesíláme.
Hodnocení produktu
Napsali o nás na Heureka.cz
Související produkty8
Předsíňová sestava dub / bílá Dekorhome
Dodání do 10 dnů
JARO5
EXTRA SLEVA -
5%
Cena s kupónem 2 585 Kč
2 721 Kč
3 220 Kč
Přidat do oblíbených
Předsíňová sestava GADIS
Dodání do 14 dnů
od 4 890 Kč
5 721 Kč
Přidat do oblíbených
Dřevěný stojanový věšák F-2059
Varianty produktu
Bílá
Skladem
1 950 Kč
Dub
Skladem
1 611 Kč
Tmavě hnědá
Skladem
1 611 Kč
Přírodní dřevo
Skladem
1 611 Kč
Dřevěný stojanový věšák F-2059
Bílá
Skladem
1 950 Kč
Dub
Skladem
1 611 Kč
Tmavě hnědá
Skladem
1 611 Kč
Přírodní dřevo
Skladem
1 611 Kč
Skladem
od 1 611 Kč
1 790 Kč
Přidat do oblíbených









