Boxspringová postel VIVRE 180
Telefonická objednávka
Představujeme vám postel VIVRE – synonymum pro spojení nadčasové elegance a bezkonkurenčního pohodlí, které přetváří vaše ložnice na oázy klidu a regenerace. Zapomeňte na noci strávené neklidným převalováním. S pevnou pružinovou matrací bonell a vrstvou pěny T25 poskytuje postel podporu, která je ideální pro každou část vašeho těla.
Módní prošívané čelo dodává posteli sofistikovaný vzhled, který se snadno sladí s různými styly interiéru, ať už je vaše ložnice zařízena moderně nebo máte raději klasický design. K tomu všemu, úložné prostory poskytují dostatek místa pro uložení lůžkovin, což je skvělá zpráva pro ty, kdo hledají praktické řešení pro uspořádání svého prostoru.

Potahový materiál:
šedá (Monolit 84)
červená (Dora 63)
zelená (Kronos 19)
hnědá (Monolith 09)
modrá (Monolith 77)
žlutá (Monolith 48)
růžová (Mat Velvet 63)
bordó (Mat Velvet 68)
béžová (Paros 02)
Výběr barvy zvolte ve variantách produktu. Pokud Vámi vybraná varianta není ve výběru, je dočasně nedostupná.
Materiál:
látka / dřevo / PUR pěna T25 / pružina
Rozměry:
šířka: 180 cm
hloubka: 215 cm
výška: 115 cm
výška ložné plochy od země: 55 cm
Rozměr lůžka:
180 x 200 cm
Hmotnost:
191 kg
Dodáváno v demontu.
| BARVA |
|
|---|---|
| POTAHOVÝ MATERIÁL |
|
| STYL | Skandinávský, Moderní, Elegantní |
| ŠÍŘKA | 180 cm |
| HLOUBKA | 215 cm |
| VÝŠKA | 115 cm |
| HMOTNOST | 191 kg |
| MATERIÁL | Látka, Masivní dřevo, PUR pěna, Pružina |
| ÚLOŽNÝ PROSTOR | Ano |
| ROZMĚR LŮŽKA | 180 x 200 cm |
| TYP MATRACE | Pružinová, Pěnová |
| MATERIÁL MATRACE | Bonellové pružiny, Polyuretanová pěna |
| MATERIÁL POTAHU | Polyester |
| BARVA |
|
|---|---|
| POTAHOVÝ MATERIÁL |
|
| STYL | Skandinávský, Moderní, Elegantní |
| ŠÍŘKA | 180 cm |
| HLOUBKA | 215 cm |
| VÝŠKA | 115 cm |
| HMOTNOST | 191 kg |
| MATERIÁL | Látka, Masivní dřevo, PUR pěna, Pružina |
| ÚLOŽNÝ PROSTOR | Ano |
| ROZMĚR LŮŽKA | 180 x 200 cm |
| TYP MATRACE | Pružinová, Pěnová |
| MATERIÁL MATRACE | Bonellové pružiny, Polyuretanová pěna |
| MATERIÁL POTAHU | Polyester |
Využijte dnes:
✴️ Výhodnější cena nábytku a doplňků včetně zlevněných produktů
Využijte výhodnější ceny u vybraných nábytku a doplňků, v nákupním košíku zadejte slevový kód, který naleznete přímo u produktu.
🌼 SLEVY AŽ 60 % velký VÝPRODEJ
Výprodej nábytku skladem s velkými slevami, který ihned odesíláme.
Hodnocení produktu
Napsali o nás na Heureka.cz
Související produkty8
Toaletní stolek HOLLYWOOD XL
Toaletní stolek HOLLYWOOD XL
Bílá
Skladem
Černá
Skladem
6 390 Kč
Dub artisan
Skladem
6 390 Kč
Kašmír
Skladem
6 890 Kč
Noční stolek MONAKO
Toaletní stolek DTD / zrcadlo Dekorhome
Toaletní stolek DTD / zrcadlo Dekorhome
Bílá
Dodání do 10 dnů
2 527 Kč
Dub
Dodání do 10 dnů
3 671 Kč
























Zboží ihned, platba za 14 dní