- Domů
- Ložnice
- Šatní skříně a komody
- Šatní skříň KAIPO
Šatní skříň KAIPO
Telefonická objednávka
Šatní skříň KAIPO v moderním šedém provedení se zrcadlem a efektními pásy v podobě stříbrné lišty zajistí, aby byly vaše věci prakticky uložené a v pořádku.
Je vyrobena z laminované dřevotřísky, která je pevným a odolným materiálem.
Za posuvnými dveřmi se nachází úložný prostor v podobě praktických polic na levé straně, do kterých uložíte své věci, a věšáková tyč na zavěšení košil a šatů nebo kabátů na pravé straně. Vrchní díl skříně snadno schová sezónní oblečení nebo sportovní výbavu.
Pro lepší manipulaci se skříní se na jedné straně posuvných dveří nachází madlo. Kombinovaná skříň KAIPO je vhodná nejen do ložnice, ale šikovně dokáže vyplnit prostor na chodbě nebo v hale.
Barva:
šedá
Materiál:
DTD laminovaná / sklo
Rozměry:
šířka: 150 cm
hloubka: 62 cm
výška: 216 cm
tloušťka materiálu: 1,6 cm
Hmotnost:
111,6 kg
Dodáváno v demontu.
| BARVA |
|
|---|---|
| STYL | Moderní |
| TVAR | Obdélníkový |
| ŠÍŘKA | 150 cm |
| HLOUBKA | 62 cm |
| VÝŠKA | 216 cm |
| HMOTNOST | 111,6 kg |
| MATERIÁL | DTD deska, Sklo |
| VYSOKÝ LESK | Ne |
| TYP SKŘÍNĚ | Šatní, Policová, Závěsná |
| ZRCADLO | Ano |
| DVEŘE | Posuvné, Dvoudílné |
| POSUVNÉ DVEŘE | Ano |
Využijte dnes:
✴️ Výhodnější cena nábytku a doplňků včetně zlevněných produktů
Využijte výhodnější ceny u vybraných nábytku a doplňků, v nákupním košíku zadejte slevový kód, který naleznete přímo u produktu.
🌼 SLEVY AŽ 60 % velký VÝPRODEJ
Výprodej nábytku skladem s velkými slevami, který ihned odesíláme.






Zboží ihned, platba za 14 dní