- Domů
- Kuchyň
- Jídelní židle a křesla
- Chesterfield jídelní židle 2 ks DOLON Dekorhome
Chesterfield jídelní židle 2 ks DOLON Dekorhome
Telefonická objednávka
ELEGANTNÍ CHESTERFIELD JÍDELNÍ ŽIDLE
Představujeme vám ušlechtilou jídelní židli DOLON která spojuje klasický koloniální styl s elegancí a pohodlím. Konstrukce židle je vyrobena z masivního dřeva v přírodní barvě, což zajišťuje stabilitu a dlouhou životnost. Čalounění z kvalitního hnědého mikrovlákna s efektem broušené kůže ve vintage vzhledu dodává židli luxusní a zároveň útulný charakter.

POHODLÍ A KVALITA V KAŽDÉM DETAILU
Pohodlné polstrování této židle zajišťuje nepřekonatelný komfort sezení, ať už při rodinných večeřích nebo delším posezení s přáteli. Masivní dřevěné nohy s sheeshamovou úpravou poskytují židli pevný a bezpečný základ. Nadčasový design v kombinaci se stylovými detaily dělá z této židle ideální doplněk do každého interiéru.

PRAKTICKÉ BALENÍ A VŠESTRANNÉ VYUŽITÍ
Židle se prodává v balení po dvou kusech, což usnadňuje zařizování vašeho jídelního prostoru. Skvěle se hodí ke kombinaci s exkluzivními jídelními stoly nebo univerzálními odkládacími stoly z naší nabídky. Díky svému elegantnímu vzhledu a nadčasovému designu je tato židle nepostradatelným kouskem pro váš domov.

TECHNICKÉ PARAMETRY
Barva:
hnědá s efetkem broušené kůže / přírodní
Materiál:
látka (100% polyester) / masivní dřevo
Rozměry:
šířka: 45 cm
hloubka: 55 cm
výška: 110 cm
šířka sedu: 45 cm
hloubka sedu: 45 cm
výška sedu: 45 cm

MONTÁŽ:
Zboží je dodáváno v rozloženém stavu. Jednoduchá montáž je možná díky přiloženému montážnímu návodu.
Zobrazit více| BARVA |
|
|---|---|
| STYL | Chesterfield, Moderní, Elegantní |
| ŠÍŘKA | 45 cm |
| HLOUBKA | 55 cm |
| VÝŠKA | 110 cm |
| MATERIÁL | Látka, Masivní dřevo |
| OBSAH SETU | 2x židle |
| ŠÍŘKA SEDU | 45 cm |
| HLOUBKA SEDU | 45 cm |
| VÝŠKA SEDU | 45 cm |
| NASTAVITELNÁ VÝŠKA | Ne |
| POLOHOVACÍ | Ne |
| OPĚRKA HLAVY | Ne |
| BEDERNÍ OPĚRKA | Ano |
| TYP PODNOŽE | 4 nohy |
| PODRUČKY | Ne |
| BARVA |
|
|---|---|
| STYL | Chesterfield, Moderní, Elegantní |
| ŠÍŘKA | 45 cm |
| HLOUBKA | 55 cm |
| VÝŠKA | 110 cm |
| MATERIÁL | Látka, Masivní dřevo |
| OBSAH SETU | 2x židle |
| ŠÍŘKA SEDU | 45 cm |
| HLOUBKA SEDU | 45 cm |
| VÝŠKA SEDU | 45 cm |
| NASTAVITELNÁ VÝŠKA | Ne |
| POLOHOVACÍ | Ne |
| OPĚRKA HLAVY | Ne |
| BEDERNÍ OPĚRKA | Ano |
| TYP PODNOŽE | 4 nohy |
| PODRUČKY | Ne |
Využijte dnes:
✴️ Výhodnější cena nábytku a doplňků včetně zlevněných produktů
Využijte výhodnější ceny u vybraných nábytku a doplňků, v nákupním košíku zadejte slevový kód, který naleznete přímo u produktu.
🌼 SLEVY AŽ 60 % velký VÝPRODEJ
Výprodej nábytku skladem s velkými slevami, který ihned odesíláme.
Hodnocení produktu
Napsali o nás na Heureka.cz
Související produkty6
Jídelní stůl FINEUS Dekorhome
Rozkládací jídelní stůl EUFEMOS Dekorhome
Rozkládací jídelní stůl EUFEMOS Dekorhome
Beton
Není skladem
27 453 Kč
Kámen
Dodání do 14 dnů
26 885 Kč
Mramor
Dodání do 14 dnů
28 990 Kč
Rozkládací jídelní stůl CHLORIS Dekorhome
Rozkládací jídelní stůl CHLORIS Dekorhome
Antracit
Dodání do 14 dnů
26 290 Kč
Dub
Není skladem
26 648 Kč
Mramor
Není skladem
26 964 Kč







Zboží ihned, platba za 14 dní