- Domů
- Dětský pokoj
- Dětské postele
- Dětská matrace TURYN 80x160 cm
Dětská matrace TURYN 80x160 cm
Kód produktu: V-MATERAC-TURYN
Telefonická objednávka
Dětská matrace TURYN o rozměru 80x160 cm je tvořená polyuretanovou pěnou a snímatelným látkovým potahem v bílé barvě.
Barva:
bílá
Materiál:
polyuretanová pěna / látka
Rozměry:
šířka: 80 cm
délka: 160 cm
výška: 8 cm
Hmotnost:
5 kg
Parametry
| BARVA |
|
|---|---|
| STYL | Dětský |
| ŠÍŘKA | 80 cm |
| DÉLKA | 160 cm |
| VÝŠKA | 9 cm |
| HMOTNOST | 5 kg |
| MATERIÁL | Látka |
| ROZMĚR LŮŽKA | 80 x 160 cm |
| TYP MATRACE | Pěnová |
| MATERIÁL MATRACE | Polyuretanová pěna |
| ROZDÍLNÁ TUHOST STRAN | Ne |
| MATERIÁL POTAHU | Látka |
| BARVA POTAHU | Bílá |
| SNÍMATELNÝ POTAH | Ano |
| BARVA |
|
|---|---|
| STYL | Dětský |
| ŠÍŘKA | 80 cm |
| DÉLKA | 160 cm |
| VÝŠKA | 9 cm |
| HMOTNOST | 5 kg |
| MATERIÁL | Látka |
| ROZMĚR LŮŽKA | 80 x 160 cm |
| TYP MATRACE | Pěnová |
| MATERIÁL MATRACE | Polyuretanová pěna |
| ROZDÍLNÁ TUHOST STRAN | Ne |
| MATERIÁL POTAHU | Látka |
| BARVA POTAHU | Bílá |
| SNÍMATELNÝ POTAH | Ano |
Využijte dnes:
✴️ Výhodnější cena nábytku a doplňků včetně zlevněných produktů
Využijte výhodnější ceny u vybraných nábytku a doplňků, v nákupním košíku zadejte slevový kód, který naleznete přímo u produktu.
🌼 SLEVY AŽ 60 % velký VÝPRODEJ
Výprodej nábytku skladem s velkými slevami, který ihned odesíláme.
Hodnocení produktu
Napsali o nás na Heureka.cz
Související produkty3
Dětská postel se zásuvkou MARINELLA 160x80 cm
Varianty produktu
Bílá
Skladem
Borovice
Skladem
Dětská postel se zásuvkou MARINELLA 160x80 cm
Bílá
Skladem
u vás do 06.05.2026
5 790 Kč
Borovice
Skladem
u vás do 06.05.2026
4 590 Kč
od 4 590 Kč
5 102 Kč
Přidat do oblíbených
Dětská židle MATRIX
Dostupnost dle variant
od 1 590 Kč
1 757 Kč
Přidat do oblíbených


