- Domů
- Dětský pokoj
- Dětské postele
- Dětská pěnová matrace NEAPOL 90x200 cm
Dětská pěnová matrace NEAPOL 90x200 cm
Kód produktu: V-MATERAC-NEAPOL-NIEBIESKI
Telefonická objednávka
Pěnová matrace NEAPOL je vyrobená z bílé pěny střední tuhosti T18 o rozměrech 90x200 cm. Jedna strana je prošívaná.
Vhodná pro děti a dospívající děti.
Výška matrace je 12 cm.
Potah je vyrobený ze směsi bavlny a polyesteru ve světle modré barvě.
Barva:
světle modrá
Materiál:
vložka: T18 bílá pěna
potah: směs bavlna a polyester
Rozměry:
délka: 200 cm
šířka: 90 cm
výška: 12 cm
Hmotnost:
8 kg
| BARVA |
|
|---|---|
| STYL | Junior |
| ŠÍŘKA | 90 cm |
| DÉLKA | 200 cm |
| VÝŠKA | 12 cm |
| HMOTNOST | 8 kg |
| MATERIÁL | Bavlna, Polyester |
| TYP MATRACE | Pěnová |
| MATERIÁL MATRACE | Polyuretanová pěna |
| TUHOST | Střední |
| MATERIÁL POTAHU | Bavlna a polyester |
| BARVA POTAHU | Světle modrá |
Využijte dnes:
✴️ Výhodnější cena nábytku a doplňků včetně zlevněných produktů
Využijte výhodnější ceny u vybraných nábytku a doplňků, v nákupním košíku zadejte slevový kód, který naleznete přímo u produktu.
🌼 SLEVY AŽ 60 % velký VÝPRODEJ
Výprodej nábytku skladem s velkými slevami, který ihned odesíláme.
Hodnocení produktu
Napsali o nás na Heureka.cz
Související produkty7
Postel s přistýlkou a úložným prostorem AUSTIN NEW
Varianty produktu
Bílá
Dodání do 14 dnů
7 932 Kč
Šedá
Dodání do 14 dnů
7 932 Kč
Dub
Dodání do 14 dnů
7 932 Kč
Postel s přistýlkou a úložným prostorem AUSTIN NEW
Bílá
Dodání do 14 dnů
7 932 Kč
Šedá
Dodání do 14 dnů
7 932 Kč
Dub
Dodání do 14 dnů
7 932 Kč
Dodání do 14 dnů
7 932 Kč
9 770 Kč
Přidat do oblíbených
Postel s PC stolem ALZENA
Varianty produktu
Růžová
Skladem
Modrá
Skladem
Postel s PC stolem ALZENA
Růžová
Skladem
u vás do 06.05.2026
6 830 Kč
Modrá
Skladem
u vás do 06.05.2026
6 830 Kč
Skladem
u vás do 06.05.2026
6 830 Kč
9 984 Kč
Přidat do oblíbených
Postel s přistýlkou NORDO
Dodání do 14 dnů
od 5 950 Kč
6 902 Kč
Přidat do oblíbených


