- Domů
- Dětský pokoj
- Dětské postele
- Dětská montessori postel CAROLINE
Dětská montessori postel CAROLINE
Telefonická objednávka
Centrem dětského pokojíčku je postel. Bezpochyby je to nábytek, který má být pohodlný, praktický, ale měl by se přizpůsobit fantazii vašeho prcka. Postel CAROLINE taková opravdu je. Tvar domečku, na jedné straně okénko s policí a také střecha.
Růžový závěs, který se dá srolovat, přidává na dynamice této elegantní, ale zároveň kouzelné postele. Vyrobena je z borovicového masivu v kombinaci s MDF. Bílé provedení se jednoduše zakomponuje do pokojíčku. Bez závěsu je vhodná i pro kluka. I kluci přece potřebují svůj hrad!
Barva:
bílá / růžová
Materiál:
masivní borovice / překližka (rošt)
Rozměry:
šířka: 97 / 109 cm
hloubka: 208 cm
výška: 190 cm
výška po rošt: 35,5 cm
rozměr lůžka: 90 x 200 cm
Nosnost:
90 kg
Hmotnost:
67 kg
Dodáváno v demontu.
| BARVA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| STYL | Moderní, Dětský |
| ŠÍŘKA | 97 cm, 109 cm |
| HLOUBKA | 208 cm |
| VÝŠKA | 190 cm |
| HMOTNOST | 67 kg |
| NOSNOST | 90 kg |
| MATERIÁL | MDF deska, Masivní dřevo |
| ÚLOŽNÝ PROSTOR | Ne |
| VYSOKÝ LESK | Ne |
| ROZMĚR LŮŽKA | 90 x 200 cm |
| VÝŠKA LOŽNÉ PLOCHY OD ZEMĚ | 35,5 cm |
| BARVA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| STYL | Moderní, Dětský |
| ŠÍŘKA | 97 cm, 109 cm |
| HLOUBKA | 208 cm |
| VÝŠKA | 190 cm |
| HMOTNOST | 67 kg |
| NOSNOST | 90 kg |
| MATERIÁL | MDF deska, Masivní dřevo |
| ÚLOŽNÝ PROSTOR | Ne |
| VYSOKÝ LESK | Ne |
| ROZMĚR LŮŽKA | 90 x 200 cm |
| VÝŠKA LOŽNÉ PLOCHY OD ZEMĚ | 35,5 cm |
Využijte dnes:
✴️ Výhodnější cena nábytku a doplňků včetně zlevněných produktů
Využijte výhodnější ceny u vybraných nábytku a doplňků, v nákupním košíku zadejte slevový kód, který naleznete přímo u produktu.
🌼 SLEVY AŽ 60 % velký VÝPRODEJ
Výprodej nábytku skladem s velkými slevami, který ihned odesíláme.
Hodnocení produktu
Napsali o nás na Heureka.cz
Související produkty8
Závěsné dětské křeslo SIESTA
Závěsné dětské křeslo SIESTA
Zelená
Dodání do 14 dnů
790 Kč
Růžová
Dodání do 14 dnů
690 Kč
Modrá
Dodání do 14 dnů
790 Kč
Dětská pěnová matrace BE ELISSE
Dětská nástěnná lampička CAR LED
Dětská nástěnná lampička CAR LED
Černá
Dodání do 14 dnů
1 026 Kč
Šedá
Dodání do 14 dnů
1 026 Kč
Mentolová
Dodání do 14 dnů
998 Kč
Světle modrá
Dodání do 14 dnů
958 Kč
















Zboží ihned, platba za 14 dní