🌻 SLEVA 10% na vybrané produkty, slevový kód: ASIR10 🪑 Platí jen do 30.4.2026 ⏳
💥Velký výprodej nábytku skladem! 🪑 Slevy až 50 % ⏳
Nadčasová postel ATRISA nabízí kombinaci pohodlného a bezpečného spánku pro vaše děti. Postel je ve tvaru domečku, je to krásný a zároveň edukační doplněk dětského pokoje. Postel dopřeje dětem rozvoj fantazie, hru a odpočinek na jednom místě.
Postel ATRISA je vyrobená z masivního borovicového dřeva v bílém provedení. Postel je pevná a stabilní, použitý materiál i barvy jsou zdravotně nezávadné. K posteli je připevněný žebřík a stěna domku s okénkem. Horní lůžko je zabezpečené proti pádu zábranou. Součástí postele jsou rolované rošty. Matrace součástí nejsou. Doporučená výška matrace na horní lůžko je max. 14 cm.
Barva:
bílá
Materiál:
masivní borovicové dřevo
Rozměry:
šířka: 98 cm
hloubka: 208 cm
výška: 228 cm
rozměr lůžka: 90 x 200 cm
výška po rošt spodní lůžko: 5,5 cm
výška po rošt horní lůžko: 91,5 cm
Nosnost:
90 kg
Hmotnost:
62 kg
Dodáváno v demontu.
| BARVA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| STYL | Moderní, Dětský |
| ŠÍŘKA | 98 cm |
| HLOUBKA | 208 cm |
| VÝŠKA | 228 cm |
| HMOTNOST | 62 kg |
| NOSNOST | 90 kg |
| MATERIÁL | Masivní dřevo, Překližka |
| ÚLOŽNÝ PROSTOR | Ne |
| VYSOKÝ LESK | Ne |
| ROZMĚR LŮŽKA | 90 x 200 cm |
| VÝŠKA LOŽNÉ PLOCHY OD ZEMĚ | 5,5 cm, 91,5 cm |
| BARVA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| STYL | Moderní, Dětský |
| ŠÍŘKA | 98 cm |
| HLOUBKA | 208 cm |
| VÝŠKA | 228 cm |
| HMOTNOST | 62 kg |
| NOSNOST | 90 kg |
| MATERIÁL | Masivní dřevo, Překližka |
| ÚLOŽNÝ PROSTOR | Ne |
| VYSOKÝ LESK | Ne |
| ROZMĚR LŮŽKA | 90 x 200 cm |
| VÝŠKA LOŽNÉ PLOCHY OD ZEMĚ | 5,5 cm, 91,5 cm |
Využijte dnes:
✴️ Výhodnější cena nábytku a doplňků včetně zlevněných produktů
Využijte výhodnější ceny u vybraných nábytku a doplňků, v nákupním košíku zadejte slevový kód, který naleznete přímo u produktu.
🌼 SLEVY AŽ 60 % velký VÝPRODEJ
Výprodej nábytku skladem s velkými slevami, který ihned odesíláme.
Bílá
Není skladem
8 108 Kč
Přírodní dřevo
Dodání do 10 dnů
7 906 Kč
Tmavě šedá
Dodání do 10 dnů
6 940 Kč
Bílá
Není skladem
15 384 Kč
Borovice
Není skladem
13 408 Kč
Bílá
Není skladem
14 485 Kč
Borovice
Není skladem
12 381 Kč
Bílá
Dodání do 10 dnů
6 784 Kč
Přírodní dřevo
Dodání do 10 dnů
5 435 Kč
Tmavě šedá
Dodání do 10 dnů
5 335 Kč
Bílá
Dodání do 10 dnů
3 888 Kč
Přírodní dřevo
Dodání do 10 dnů
3 272 Kč
Tmavě šedá
Dodání do 10 dnů
3 478 Kč