- Domů
- Dětský pokoj
- Dětské postele
- Dětská Montessori postel ENOLA
Dětská Montessori postel ENOLA
Telefonická objednávka
DĚTSKÁ MONTESSORI POSTEL ENOLA
Rohová dětská postel ENOLA je splněným snem každého malého objevitele a zároveň praktickým řešením pro rodiče, kteří chtějí vytvořit krásný, funkční a bezpečný pokoj plný radosti. Moderní design ve tvaru domečku a písmena L okamžitě přemění obyčejné spaní na kouzelný prostor pro hry, čtení pohádek i klidný odpočinek. ENOLA přemění dětský pokoj na místo, kde se sny mění ve skutečnost.
- bílá
- přírodní

MONTESSORI METODA

DESIGN A KVALITA
TECHNICKÉ PARAMETRY
Materiál:
borovicové dřevo / MDF
Rozměry:
šířka: 245 cm
hloubka: 210 cm
výška: 176 cm
plocha na spaní (ŠxH): 90x200 cm a 70x140 cm
výška po rošt: 22 cm
Rozměr šuplíku (ŠxHxV): 126x75x17 cm
Nosnost:
95 kg (postele)
10 kg (zásuvka)
5 kg (police)
Hmotnost:
61 kg
MONTÁŽ
Zboží je dodáváno v rozloženém stavu v kartonovém obalu. Jednoduchá montáž je možná díky přiloženému montážnímu návodu.
Zobrazit více| BARVA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| STYL | Moderní, Dětský |
| ŠÍŘKA | 245 cm |
| HLOUBKA | 210 cm |
| VÝŠKA | 176 cm |
| HMOTNOST | 61 kg |
| NOSNOST | 5 kg, 10 kg, 95 kg |
| MATERIÁL | MDF deska, Masivní dřevo |
| ÚLOŽNÝ PROSTOR | Ano |
| POČET ŠUPLÍKŮ | 1 |
| ROZMĚR LŮŽKA | 70 x 140 cm, 90 x 200 cm |
| BARVA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| STYL | Moderní, Dětský |
| ŠÍŘKA | 245 cm |
| HLOUBKA | 210 cm |
| VÝŠKA | 176 cm |
| HMOTNOST | 61 kg |
| NOSNOST | 5 kg, 10 kg, 95 kg |
| MATERIÁL | MDF deska, Masivní dřevo |
| ÚLOŽNÝ PROSTOR | Ano |
| POČET ŠUPLÍKŮ | 1 |
| ROZMĚR LŮŽKA | 70 x 140 cm, 90 x 200 cm |
Využijte dnes:
✴️ Výhodnější cena nábytku a doplňků včetně zlevněných produktů
Využijte výhodnější ceny u vybraných nábytku a doplňků, v nákupním košíku zadejte slevový kód, který naleznete přímo u produktu.
🌼 SLEVY AŽ 60 % velký VÝPRODEJ
Výprodej nábytku skladem s velkými slevami, který ihned odesíláme.















Zboží ihned, platba za 14 dní
