- Domů
- Dětský pokoj
- Dětské postele
- Dětská Montessori postel KESIO s přistýlkou
Dětská Montessori postel KESIO s přistýlkou
Telefonická objednávka
DĚTSKÁ MONTESSORI POSTEL KESIO
Rozkládací dětská postel KESIO okamžitě přemění dětský pokoj na místo, které si děti zamilují na první pohled a rodiče ocení každý jeden den. Její originální tvar domečku vytváří útulný a bezpečný prostor, ve kterém se každé dítě cítí jako ve vlastním malém světě plném her, snů a odpočinku. KESIO přemění dětský pokoj na místo plné klidu, radosti a nekonečných příběhů před spaním.
- bílá
- přírodní

MONTESSORI METODA

DESIGN A KVALITA
TECHNICKÉ PARAMETRY
Materiál:
borovicové dřevo / překližka
Rozměry:
šířka: 233 cm
hloubka: 100,5 cm
výška: 170 cm
plocha na spaní (ŠxH): 90x200 cm
výška po rošt: 22 cm
Rozměr šuplíku (ŠxHxV): 126x75x17 cm
Nosnost:
95 kg
Hmotnost:
37 kg
MONTÁŽ
Zboží je dodáváno v rozloženém stavu v kartonovém obalu. Jednoduchá montáž je možná díky přiloženému montážnímu návodu.
Zobrazit více| BARVA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| STYL | Moderní, Dětský |
| ŠÍŘKA | 233 cm |
| HLOUBKA | 100,5 cm |
| VÝŠKA | 170 cm |
| HMOTNOST | 37 kg |
| NOSNOST | 95 kg |
| MATERIÁL | Masivní dřevo, Překližka |
| ÚLOŽNÝ PROSTOR | Ne |
| ROZMĚR LŮŽKA | 90 x 200 cm |
| BARVA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| STYL | Moderní, Dětský |
| ŠÍŘKA | 233 cm |
| HLOUBKA | 100,5 cm |
| VÝŠKA | 170 cm |
| HMOTNOST | 37 kg |
| NOSNOST | 95 kg |
| MATERIÁL | Masivní dřevo, Překližka |
| ÚLOŽNÝ PROSTOR | Ne |
| ROZMĚR LŮŽKA | 90 x 200 cm |
Využijte dnes:
✴️ Výhodnější cena nábytku a doplňků včetně zlevněných produktů
Využijte výhodnější ceny u vybraných nábytku a doplňků, v nákupním košíku zadejte slevový kód, který naleznete přímo u produktu.
🌼 SLEVY AŽ 60 % velký VÝPRODEJ
Výprodej nábytku skladem s velkými slevami, který ihned odesíláme.




















Zboží ihned, platba za 14 dní
