- Domů
- Dětský pokoj
- Doplňky do dětského pokoje
- Dětský set hasičské auto Dekorhome
Dětský set hasičské auto Dekorhome
Telefonická objednávka
Tabulový stůl a židle ve tvaru hasičského auta zaručeně neujdou pozornosti žádného dítěte a vaši nejmenší si ho okamžitě zamilují.
Nábytek je zhotovený z odolné MDF a borového dřeva s netoxickým nátěrem, nijak tedy děti neohrožuje a zároveň se snadno čistí a udržuje. Stolek se hodí nejen ke čtení, ale i ke skládání puzzle, hraní deskových her, dělání různých výtvarných prací nebo třeba k malé večeři. Deska stolu má povrch ve stylu křídové tabule, umožní tudíž dětem rozvíjet své dovednosti a objevovat kreativní svět. Na opěradle každé židle je police s úložným prostorem. Nábytek se skvěle hodí domů, do školy, do školky a na spoustu dalších míst.
Sestavení dětského stolu i židlí je jednoduché.
Barva:
červená / černá / oranžová
Materiál:
MDF / borovicové dřevo
Rozměry stolu:
šířka: 48 cm
hloubka: 48 cm
výška: 48 cm
Rozměry židle:
šířka: 48 cm
hloubka: 24 cm
výška: 48 cm
Hmotnost:
17,8 kg
Dodáváno v demontu.
| BARVA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| STYL | Dětský |
| TVAR | Čtvercový |
| ŠÍŘKA | 48 cm |
| HLOUBKA | 24 cm, 48 cm |
| VÝŠKA | 48 cm |
| HMOTNOST | 17,8 kg |
| MATERIÁL | MDF deska, Masivní dřevo |
| OBSAH SETU | 1x stůl, 2x židle |
| TYP STOLU | Dětský |
| ÚLOŽNÝ PROSTOR | Ne |
| ŠÍŘKA STOLU | 48 cm |
| HLOUBKA STOLU | 48 cm |
| VÝŠKA STOLU | 48 cm |
| ŠÍŘKA ŽIDLE | 48 cm |
| HLOUBKA ŽIDLE | 24 cm |
| VÝŠKA ŽIDLE | 48 cm |
| BARVA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| STYL | Dětský |
| TVAR | Čtvercový |
| ŠÍŘKA | 48 cm |
| HLOUBKA | 24 cm, 48 cm |
| VÝŠKA | 48 cm |
| HMOTNOST | 17,8 kg |
| MATERIÁL | MDF deska, Masivní dřevo |
| OBSAH SETU | 1x stůl, 2x židle |
| TYP STOLU | Dětský |
| ÚLOŽNÝ PROSTOR | Ne |
| ŠÍŘKA STOLU | 48 cm |
| HLOUBKA STOLU | 48 cm |
| VÝŠKA STOLU | 48 cm |
| ŠÍŘKA ŽIDLE | 48 cm |
| HLOUBKA ŽIDLE | 24 cm |
| VÝŠKA ŽIDLE | 48 cm |
Využijte dnes:
✴️ Výhodnější cena nábytku a doplňků včetně zlevněných produktů
Využijte výhodnější ceny u vybraných nábytku a doplňků, v nákupním košíku zadejte slevový kód, který naleznete přímo u produktu.
🌼 SLEVY AŽ 60 % velký VÝPRODEJ
Výprodej nábytku skladem s velkými slevami, který ihned odesíláme.
Hodnocení produktu
Napsali o nás na Heureka.cz
Související produkty8
Dětská postel 80x160 borovice Dekorhome
Dětská postel 80x160 borovice Dekorhome
Bílá
Dodání do 10 dnů
6 784 Kč
Přírodní dřevo
Dodání do 10 dnů
5 435 Kč
Tmavě šedá
Dodání do 10 dnů
5 335 Kč
Dětská patrová postel pirátská pevnost se skluzavkou Dekorhome
Dětská patrová postel pirátská pevnost se skluzavkou Dekorhome
Bílá
Není skladem
14 485 Kč
Borovice
Není skladem
12 381 Kč
Dětské křeslo plyš Dekorhome
Dětské křeslo plyš Dekorhome
Žába
Dodání do 10 dnů
2 762 Kč
Medvěd
Dodání do 10 dnů
2 235 Kč
Žirafa
Dodání do 10 dnů
2 412 Kč
Slon
Dodání do 10 dnů
2 017 Kč
Dětská postel 90x200 borovice Dekorhome
Dětská postel 90x200 borovice Dekorhome
Bílá
Není skladem
8 108 Kč
Přírodní dřevo
Dodání do 10 dnů
7 906 Kč
Tmavě šedá
Dodání do 10 dnů
6 940 Kč
Dětský stůl s židlemi PP Dekorhome
Dětská patrová postel zámek se skluzavkou Dekorhome
Dětská patrová postel zámek se skluzavkou Dekorhome
Bílá
Není skladem
15 384 Kč
Borovice
Není skladem
13 408 Kč














Zboží ihned, platba za 14 dní