- Domů
- Dětský pokoj
- Dětský set ZILBO 1+4
Dětský set ZILBO 1+4
Telefonická objednávka
Dětský set ZILBO rozzáří každý dětský pokoj a poskytne dětem místo na hraní a kreslení. Set se skládá ze stolu a čtyř židlí.
Stůl a židle jsou vyrobené z plastu v barevné kombinaci: žlutá, modrá, fialová, zelená a červená.
Barva:
žlutá / modrá / fialová / zelená / červená
Materiál:
plast
Rozměry stolu:
šířka: 51 cm
hloubka: 51 cm
výška: 46 cm
Rozměry židle:
šířka: 30,5 cm
hloubka: 27 cm
výška: 44 cm
šířka sedu: 27 cm
hloubka sedu: 27 cm
výška sedu: 27 cm
šířka zádové opěrky: 30,5 cm
výška zádové opěrky: 27 cm
Nosnost:
50 kg
Hmotnost:
4,5 kg
Dodáváno v demontu.
| BARVA |
|
|---|---|
| STYL | Dětský |
| TVAR | Čtvercový |
| ŠÍŘKA | 30,5 cm, 51 cm |
| HLOUBKA | 27 cm, 51 cm |
| VÝŠKA | 46 cm |
| HMOTNOST | 4,5 kg |
| NOSNOST | 50 kg |
| MATERIÁL | Plast |
| OBSAH SETU | 1x stůl, 4x židle |
| ŠÍŘKA SEDU | 27 cm |
| HLOUBKA SEDU | 27 cm |
| VÝŠKA SEDU | 27 cm |
| TYP STOLU | Dětský |
| MATERIÁL DESKY | Plast |
| MATERIÁL NOHOU | Plast |
| NOHY STOLU | 4 nohy |
| ŠÍŘKA STOLU | 51 cm |
| HLOUBKA STOLU | 51 cm |
| VÝŠKA STOLU | 46 cm |
| ŠÍŘKA ŽIDLE | 30,5 cm |
| HLOUBKA ŽIDLE | 27 cm |
| VÝŠKA ŽIDLE | 44 cm |
| BARVA |
|
|---|---|
| STYL | Dětský |
| TVAR | Čtvercový |
| ŠÍŘKA | 30,5 cm, 51 cm |
| HLOUBKA | 27 cm, 51 cm |
| VÝŠKA | 46 cm |
| HMOTNOST | 4,5 kg |
| NOSNOST | 50 kg |
| MATERIÁL | Plast |
| OBSAH SETU | 1x stůl, 4x židle |
| ŠÍŘKA SEDU | 27 cm |
| HLOUBKA SEDU | 27 cm |
| VÝŠKA SEDU | 27 cm |
| TYP STOLU | Dětský |
| MATERIÁL DESKY | Plast |
| MATERIÁL NOHOU | Plast |
| NOHY STOLU | 4 nohy |
| ŠÍŘKA STOLU | 51 cm |
| HLOUBKA STOLU | 51 cm |
| VÝŠKA STOLU | 46 cm |
| ŠÍŘKA ŽIDLE | 30,5 cm |
| HLOUBKA ŽIDLE | 27 cm |
| VÝŠKA ŽIDLE | 44 cm |
Využijte dnes:
✴️ Výhodnější cena nábytku a doplňků včetně zlevněných produktů
Využijte výhodnější ceny u vybraných nábytku a doplňků, v nákupním košíku zadejte slevový kód, který naleznete přímo u produktu.
🌼 SLEVY AŽ 60 % velký VÝPRODEJ
Výprodej nábytku skladem s velkými slevami, který ihned odesíláme.
Hodnocení produktu
Napsali o nás na Heureka.cz
Související produkty8
Dětský psací stůl náklopný Dekorhome
Dětský psací stůl náklopný Dekorhome
Bílá
Není skladem
4 543 Kč
Růžová
Není skladem
4 336 Kč
Modrá
Není skladem
4 103 Kč
Naklápěcí psací stůl Dekorhome
Závěsné dětské křeslo SIESTA
Závěsné dětské křeslo SIESTA
Zelená
Dodání do 14 dnů
790 Kč
Růžová
Dodání do 14 dnů
690 Kč
Modrá
Dodání do 14 dnů
790 Kč




