- Domů
- Obývací pokoj
- Křesla
- Houpací křeslo s podnožkou patchwork Dekorhome
Houpací křeslo s podnožkou patchwork Dekorhome
Telefonická objednávka
Toto houpací křeslo se stoličkou je skvělým doplňkem do vašeho stávajícího interiéru.
Toto křeslo se světlým patchworkovým designem působí esteticky velmi příjemně a pěnové polstrování, čalouněné měkkým sametem, vám zajistí maximální pohodlí. Relaxační křeslo má dlouhé houpací kolejnice, takže se jen tak nepřevrhne. Vzhledem k ocelovému rámu a nohám a dřevěným kolejnicím nabízí vynikající stabilitu a odolnost.
Barva:
vícebarevná / černá / přírodní
Materiál:
látka (100% polyester) / masivní bukové dřevo / ocel
Rozměry křesla:
šířka: 61 cm
hloubka: 78 cm
výška: 98 cm
šířka sedu: 47 cm
hloubka sedu: 53,5 cm
výška sedu: 47,5 cm
výška područek od země: 60,5 cm
Rozměry podnožky:
šířka: 47 cm
hloubka: 31 cm
výška: 37,5 cm
Hmotnost:
12,5 kg
Dodáváno v demontu.
| BARVA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| STYL | Moderní, Elegantní |
| ŠÍŘKA | 47 cm, 61 cm |
| HLOUBKA | 31 cm, 78 cm |
| VÝŠKA | 37,5 cm, 98 cm |
| HMOTNOST | 12,5 kg |
| MATERIÁL | Kov, Látka, Masivní dřevo |
| OBSAH SETU | 1x křeslo, 1x podnožka |
| ŠÍŘKA SEDU | 47 cm |
| HLOUBKA SEDU | 53,5 cm |
| VÝŠKA SEDU | 47,5 cm |
| NASTAVITELNÁ VÝŠKA | Ne |
| HOUPACÍ MECHANISMUS | Ano |
| OPĚRKA HLAVY | Ano |
| BEDERNÍ OPĚRKA | Ano |
| TYP PODNOŽE | 4 nohy, Pohupová |
| PODRUČKY | Ano |
| TYP PODRUČKY | Pevné |
| ŠÍŘKA KŘESLA | 61 cm |
| HLOUBKA KŘESLA | 78 cm |
| VÝŠKA KŘESLA | 98 cm |
| ŠÍŘKA TABURETU | 47 cm |
| HLOUBKA TABURETU | 31 cm |
| VÝŠKA TABURETU | 37,5 cm |
| BARVA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| STYL | Moderní, Elegantní |
| ŠÍŘKA | 47 cm, 61 cm |
| HLOUBKA | 31 cm, 78 cm |
| VÝŠKA | 37,5 cm, 98 cm |
| HMOTNOST | 12,5 kg |
| MATERIÁL | Kov, Látka, Masivní dřevo |
| OBSAH SETU | 1x křeslo, 1x podnožka |
| ŠÍŘKA SEDU | 47 cm |
| HLOUBKA SEDU | 53,5 cm |
| VÝŠKA SEDU | 47,5 cm |
| NASTAVITELNÁ VÝŠKA | Ne |
| HOUPACÍ MECHANISMUS | Ano |
| OPĚRKA HLAVY | Ano |
| BEDERNÍ OPĚRKA | Ano |
| TYP PODNOŽE | 4 nohy, Pohupová |
| PODRUČKY | Ano |
| TYP PODRUČKY | Pevné |
| ŠÍŘKA KŘESLA | 61 cm |
| HLOUBKA KŘESLA | 78 cm |
| VÝŠKA KŘESLA | 98 cm |
| ŠÍŘKA TABURETU | 47 cm |
| HLOUBKA TABURETU | 31 cm |
| VÝŠKA TABURETU | 37,5 cm |
Využijte dnes:
✴️ Výhodnější cena nábytku a doplňků včetně zlevněných produktů
Využijte výhodnější ceny u vybraných nábytku a doplňků, v nákupním košíku zadejte slevový kód, který naleznete přímo u produktu.
🌼 SLEVY AŽ 60 % velký VÝPRODEJ
Výprodej nábytku skladem s velkými slevami, který ihned odesíláme.
Hodnocení produktu
Napsali o nás na Heureka.cz
Související produkty1
Konferenční stolek masivní dřevo Dekorhome
Konferenční stolek masivní dřevo Dekorhome
Akácie
Není skladem
6 512 Kč
Recyklované dřevo
Dodání do 10 dnů
2 807 Kč












Zboží ihned, platba za 14 dní