- Domů
- Obývací pokoj
- Konferenční stolky
- Konferenční stolek masivní dřevo Dekorhome
Konferenční stolek masivní dřevo Dekorhome
Telefonická objednávka
Tento klasický dřevěný konferenční stolek je nadčasovým doplňkem do každé domácnosti.
Stolek je vyrobený z masivního recyklovaného dřeva, které tvoří kombinace recyklovaných trámů z teaku, mangovníku, borovice, buku apod. Všechny tyto dřeviny pochází ze starých továren, kůlen a lodí. Jedná se tudíž o mimořádně ekologický způsob výroby nábytku. Každý kus je výsledkem ruční práce a má rozmanité barvy, mezi kterými vystupuje mnoho modrých, zelených, krémových a někdy i oranžových, červených a růžových odstínů.
Druhá varianta je vyrobena z akáciového dřeva.
Každý stolek je proto zcela jedinečný! Tento konferenční stolek vám navíc poskytne spoustu prostoru pro uložení časopisů, knih, dálkového ovládání a dalších drobností na dosah ruky.
Důležité upozornění: Barvy a odstíny dřeva se mohou lišit kus od kusu, takže je každý kus nábytku zcela jedinečný. Výběr kusu k dodání je náhodný.
Barva:
recyklované dřevo
akácie
Výběr barvy zvolte ve variantě produktu. Pokud Vámi vybraná varianta není ve výběru, je dočasně nedostupná.
Materiál:
masivní dřevo
Rozměry:
průměr: 65 cm
výška: 31 cm
Hmotnost:
11,8 kg
| BARVA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| STYL | Venkovský, Moderní, Jednoduchý |
| ŠÍŘKA | 65 cm |
| HLOUBKA | 65 cm |
| VÝŠKA | 31 cm |
| PRŮMĚR | 65 cm |
| HMOTNOST | 11,8 kg |
| MATERIÁL | Masivní dřevo |
| ROZKLÁDACÍ | Ne |
| TYP STOLU | Konferenční |
| MATERIÁL DESKY | Masivní dřevo |
| MATERIÁL NOHOU | Masivní dřevo |
| NOHY STOLU | 1 noha |
| ÚLOŽNÝ PROSTOR | Ne |
| BARVA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| STYL | Venkovský, Moderní, Jednoduchý |
| ŠÍŘKA | 65 cm |
| HLOUBKA | 65 cm |
| VÝŠKA | 31 cm |
| PRŮMĚR | 65 cm |
| HMOTNOST | 11,8 kg |
| MATERIÁL | Masivní dřevo |
| ROZKLÁDACÍ | Ne |
| TYP STOLU | Konferenční |
| MATERIÁL DESKY | Masivní dřevo |
| MATERIÁL NOHOU | Masivní dřevo |
| NOHY STOLU | 1 noha |
| ÚLOŽNÝ PROSTOR | Ne |
Využijte dnes:
✴️ Výhodnější cena nábytku a doplňků včetně zlevněných produktů
Využijte výhodnější ceny u vybraných nábytku a doplňků, v nákupním košíku zadejte slevový kód, který naleznete přímo u produktu.
🌼 SLEVY AŽ 60 % velký VÝPRODEJ
Výprodej nábytku skladem s velkými slevami, který ihned odesíláme.
Hodnocení produktu
Napsali o nás na Heureka.cz
Související produkty7
2-místná pohovka pravá kůže / ocel Dekorhome
2-místná pohovka pravá kůže / ocel Dekorhome
Hnědá
Není skladem
12 809 Kč
Černá
Není skladem
13 552 Kč
Šedá
Není skladem
10 908 Kč
Tmavě hnědá
Není skladem
12 330 Kč
Taburet pravá kůže Dekorhome
Křeslo Chesterfield pravá kůže Dekorhome
Křeslo Chesterfield pravá kůže Dekorhome
Hnědá
Dodání do 10 dnů
9 957 Kč
Černá
Dodání do 10 dnů
12 730 Kč















Zboží ihned, platba za 14 dní