- Domů
- Obývací pokoj
- Křesla
- Houpací
- Houpací křeslo s podnožkou SAFORD
Houpací křeslo s podnožkou SAFORD
Telefonická objednávka
HOUPACÍ KŘESLO S PODNOŽKOU SAFORD
Relax, sladké nicnedělání nebo houpání v relaxačním houpacím křesle SAFORD se pro vás stane každodenním rituálem. Přečtěte si knihu nebo si dopřejte odpočinek po námahavém dni v pohodlném křesle. Hlavní předností křesla SAFORD je houpací mechanismus zabezpečující jemné kývání a relaxaci. Zvýšit komfort můžete díky podnožce, která také disponuje houpacím mechanismem jako křeslo.
MATERIÁLY
Křeslo je vyrobeno z masivního kaučukového dřeva, které je stálé a odolné. O pohodlné opření zad, sezení a komfortní podložení nohou se postarají polštáře vyplněné měkkým molitanem. Potahy na polštářích nejsou snímatelné, a proto doporučujeme je čistit jen vlhkým hadříkem.
BAREVNÉ VARIANTY
Naše pohodlné houpací křeslo nabízíme ve dvou barevných variantách: bílé dřevo s krémovými polštáři nebo dřevo v ořechovém dekoru s šedými polštáři. Nebude tak problém vybrat právě to, které se hodí do vašeho interiéru.
- bílá / krémová
- ořech / šedá
Výběr barvy zvolte ve variantě produktu. Pokud Vámi vybraná varianta není ve výběru, je dočasně nedostupná.

TECHNICKÉ PARAMETRY
Materiál:
kaučukovníkové dřevo / látka / molitan / kov
Rozměry:
šířka: 71 cm
hloubka: 81 cm
výška: 104 cm
šířka sedu: 46 cm
hloubka sedu: 46 cm
výška sedu: 48 cm
rozměry podnožky: 50x39x38 cm
rozměry zádové opěrky: 54x65 cm
Nosnost:
100 kg
Hmotnost:
28 kg
MONTÁŽ
Zboží je dodáváno v rozloženém stavu v kartonovém obalu. Jednoduchá montáž je možná díky přiloženému montážnímu návodu.
Zobrazit více| BARVA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| STYL | Retro, Venkovský |
| ŠÍŘKA | 71 cm |
| HLOUBKA | 81 cm |
| VÝŠKA | 104 cm |
| HMOTNOST | 28 kg |
| NOSNOST | 110 kg |
| MATERIÁL | Kov, Látka, Masivní dřevo |
| ŠÍŘKA SEDU | 46 cm |
| HLOUBKA SEDU | 46 cm |
| VÝŠKA SEDU | 48 cm |
| NASTAVITELNÁ VÝŠKA | Ne |
| POLOHOVACÍ | Ne |
| HOUPACÍ MECHANISMUS | Ano |
| OPĚRKA HLAVY | Ano |
| BEDERNÍ OPĚRKA | Ano |
| PODRUČKY | Ano |
| TYP PODRUČKY | Pevné |
| ŠÍŘKA TABURETU | 50 cm |
| HLOUBKA TABURETU | 39 cm |
| VÝŠKA TABURETU | 38 cm |
| BARVA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| STYL | Retro, Venkovský |
| ŠÍŘKA | 71 cm |
| HLOUBKA | 81 cm |
| VÝŠKA | 104 cm |
| HMOTNOST | 28 kg |
| NOSNOST | 110 kg |
| MATERIÁL | Kov, Látka, Masivní dřevo |
| ŠÍŘKA SEDU | 46 cm |
| HLOUBKA SEDU | 46 cm |
| VÝŠKA SEDU | 48 cm |
| NASTAVITELNÁ VÝŠKA | Ne |
| POLOHOVACÍ | Ne |
| HOUPACÍ MECHANISMUS | Ano |
| OPĚRKA HLAVY | Ano |
| BEDERNÍ OPĚRKA | Ano |
| PODRUČKY | Ano |
| TYP PODRUČKY | Pevné |
| ŠÍŘKA TABURETU | 50 cm |
| HLOUBKA TABURETU | 39 cm |
| VÝŠKA TABURETU | 38 cm |
Využijte dnes:
✴️ Výhodnější cena nábytku a doplňků včetně zlevněných produktů
Využijte výhodnější ceny u vybraných nábytku a doplňků, v nákupním košíku zadejte slevový kód, který naleznete přímo u produktu.
🌼 SLEVY AŽ 60 % velký VÝPRODEJ
Výprodej nábytku skladem s velkými slevami, který ihned odesíláme.













Zboží ihned, platba za 14 dní