- Domů
- Obývací pokoj
- Křesla
- Houpací křeslo IKAROS Dekorhome
Houpací křeslo IKAROS Dekorhome
Telefonická objednávka
Elegantní a stylové houpací křeslo potěší v každém věku.
Křeslo je čalouněné kvalitní sametovou látkou. Houpací podnož je vyrobená z kovu v barevném provedení: zlatá nebo černá. K maximálnímu pohodlí přispívájí tvarové opěrky na ruce a vysoká zádová opěrka.
Barva:
hořčicová / černá
růžová / zlatá
Výběr barvy zvolte ve variantě produktu. Pokud Vámi vybraná varianta není ve výběru, je dočasně nedostupná.
Materiál:
sametová látka (100% polyester) / kov
Rozměry:
šířka: 77 cm
hloubka: 115 cm
výška: 99 cm
šířka sedu: 45 cm
hloubka sedu: 46 cm
výška sedu: 48 cm
výška zádové opěrky: 70 cm
výška područek: 21 cm
Dodáváno v demontu.
| BARVA |
|
|---|---|
| STYL | Moderní, Elegantní |
| ŠÍŘKA | 77 cm |
| HLOUBKA | 115 cm |
| VÝŠKA | 99 cm |
| NOSNOST | 120 kg |
| MATERIÁL | Kov, Látka |
| ŠÍŘKA SEDU | 45 cm |
| HLOUBKA SEDU | 46 cm |
| VÝŠKA SEDU | 45 cm |
| NASTAVITELNÁ VÝŠKA | Ne |
| POLOHOVACÍ | Ne |
| HOUPACÍ MECHANISMUS | Ano |
| PODRUČKY | Ano |
| TYP PODRUČKY | Pevné |
Využijte dnes:
✴️ Výhodnější cena nábytku a doplňků včetně zlevněných produktů
Využijte výhodnější ceny u vybraných nábytku a doplňků, v nákupním košíku zadejte slevový kód, který naleznete přímo u produktu.
🌼 SLEVY AŽ 60 % velký VÝPRODEJ
Výprodej nábytku skladem s velkými slevami, který ihned odesíláme.
Hodnocení produktu
Napsali o nás na Heureka.cz
Související produkty8
Jídelní křeslo 2 ks IKAROS Dekorhome
Jídelní křeslo 2 ks IKAROS Dekorhome
Zelená
Není skladem
6 990 Kč
Šedá
Dodání do 14 dnů
6 990 Kč
Krémová
Dodání do 14 dnů
6 990 Kč
Světle šedá
Není skladem
6 665 Kč
Houpací křeslo IKAROS Dekorhome
Houpací křeslo IKAROS Dekorhome
Krémová
Dodání do 14 dnů
6 590 Kč
Stříbrná / šedá
Dodání do 14 dnů
6 590 Kč
Houpací křeslo IKAROS Dekorhome
Houpací křeslo IKAROS Dekorhome
Bílá
Dodání do 14 dnů
6 590 Kč
Šedá
Není skladem
6 590 Kč
Béžová
Není skladem
6 290 Kč
Stojací lampa černá vrba Dekorhome
Stojací lampa černá vrba Dekorhome
52 cm Není skladem 1 068 Kč 61 cm Není skladem 1 183 Kč 72 cm Není skladem 1 797 Kč 84 cm Není skladem 2 091 KčOdkládací stolek 2 ks ARIADNA Dekorhome
Odkládací stolek 2 ks ARIADNA Dekorhome
Zlatá
Dodání do 14 dnů
4 890 Kč
Stříbrná
Dodání do 14 dnů
4 690 Kč













Zboží ihned, platba za 14 dní