- Domů
- Obývací pokoj
- Křesla
- Houpací
- Houpací křeslo s podnožkou TALMAN
Houpací křeslo s podnožkou TALMAN
Telefonická objednávka
HOUPACÍ KŘESLO S PODNOŽKOU TALMAN
Uvolněte se a dopřejte si ten nejlepší relax s naším houpacím křeslem TALMAN. Díky podnožce vám křeslo zajistí maximální pohodlí a odpočinek po náročném dni. Toto křeslo přinese do vašeho domova pocit tepla a klidu. Křeslo i podnožka disponují houpacím mechanismem takže se můžete nechat unášet klidem a relaxem kdekoli ve vašem domě. Užívejte si dokonalý komfort a relaxaci s tímto relaxačním křeslem TALMAN s podnožkou.
MATERIÁLY
Vyrobeno je z masivního kaučukového dřeva v provedení ořech. Součástí setu jsou béžové polštáře, které se postarají o pohodlné sezení a opření zad. Potah na polštářích není snímatelný, doporučuje se čistit pouze vlkým hadříkem.
TECHNICKÉ PARAMETRY
Barva:
béžová / ořech
Materiál:
kaučukovníkové dřevo / látka / molitan / kov
Rozměry:
šířka: 56 cm
hloubka: 78 cm
výška: 99 cm
šířka sedu: 52 cm
hloubka sedu: 52 cm
výška sedu: 45 cm
rozměry podnožky: 50x40x34 cm
rozměry zádové opěrky: 56x67 cm
Nosnost:
110 kg
Hmotnost:
25 kg
MONTÁŽ
Zboží je dodáváno v rozloženém stavu v kartonovém obalu. Jednoduchá montáž je možná díky přiloženému montážnímu návodu.
Zobrazit více| BARVA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| STYL | Retro, Venkovský |
| ŠÍŘKA | 56 cm |
| HLOUBKA | 78 cm |
| VÝŠKA | 99 cm |
| HMOTNOST | 25 kg |
| NOSNOST | 110 kg |
| MATERIÁL | Kov, Látka, Masivní dřevo |
| ŠÍŘKA SEDU | 52 cm |
| HLOUBKA SEDU | 52 cm |
| VÝŠKA SEDU | 45 cm |
| NASTAVITELNÁ VÝŠKA | Ne |
| POLOHOVACÍ | Ne |
| HOUPACÍ MECHANISMUS | Ano |
| OPĚRKA HLAVY | Ano |
| BEDERNÍ OPĚRKA | Ano |
| PODRUČKY | Ano |
| TYP PODRUČKY | Pevné |
| ŠÍŘKA TABURETU | 50 cm |
| HLOUBKA TABURETU | 40 cm |
| VÝŠKA TABURETU | 34 cm |
| BARVA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| STYL | Retro, Venkovský |
| ŠÍŘKA | 56 cm |
| HLOUBKA | 78 cm |
| VÝŠKA | 99 cm |
| HMOTNOST | 25 kg |
| NOSNOST | 110 kg |
| MATERIÁL | Kov, Látka, Masivní dřevo |
| ŠÍŘKA SEDU | 52 cm |
| HLOUBKA SEDU | 52 cm |
| VÝŠKA SEDU | 45 cm |
| NASTAVITELNÁ VÝŠKA | Ne |
| POLOHOVACÍ | Ne |
| HOUPACÍ MECHANISMUS | Ano |
| OPĚRKA HLAVY | Ano |
| BEDERNÍ OPĚRKA | Ano |
| PODRUČKY | Ano |
| TYP PODRUČKY | Pevné |
| ŠÍŘKA TABURETU | 50 cm |
| HLOUBKA TABURETU | 40 cm |
| VÝŠKA TABURETU | 34 cm |
Využijte dnes:
✴️ Výhodnější cena nábytku a doplňků včetně zlevněných produktů
Využijte výhodnější ceny u vybraných nábytku a doplňků, v nákupním košíku zadejte slevový kód, který naleznete přímo u produktu.
🌼 SLEVY AŽ 60 % velký VÝPRODEJ
Výprodej nábytku skladem s velkými slevami, který ihned odesíláme.













Zboží ihned, platba za 14 dní