- Domů
- Kuchyň
- Jídelní židle a křesla
- Jídelní křesla
- Jídelní křeslo 2 ks LADON Dekorhome
Jídelní křeslo 2 ks LADON Dekorhome
Telefonická objednávka
ELEGANTNÍ ŽIDLE LADON

KOMFORT A FUNKČNOST

VŠESTRANNÉ UMÍSTĚNÍ

IDEÁLNÍ PRO RŮZNÉ PŘÍLEŽITOSTI

BAREVNÉ VARIANTY
Elegantní židle přináší do vašeho interiéru jedinečný styl a komfort. S antickým šedým a hnědým potahem z mikrovlákna a ozdobným prošíváním se stane výrazným prvkem vaší domácnosti. Dostupná ve dvou barevných variantách, můžete si vybrat tu, která nejlépe ladí s vaším interiérovým designem.
- hnědá / černá
- tmavě šedá / černá
Výběr barvy zvolte ve variantě produktu. Pokud Vámi vybraná varianta není ve výběru, je dočasně nedostupná.

TECHNICKÉ PARAMETRY
Materiál:
látka (100% polyester) / masivní dřevo
Rozměry:
šířka: 60 cm
hloubka: 61 cm
výška: 83 cm
šířka sedu: 43 cm
hloubka sedu: 44 cm
výška sedu: 50 cm
Nosnost:
120 kg

MONTÁŽ
Zboží je dodáváno v rozloženém stavu v kartonovém obalu. Jednoduchá montáž je možná díky přiloženému montážnímu návodu.
Balení obsahuje 2ks.
Zobrazit více| BARVA |
|
|---|---|
| STYL | Moderní, Elegantní |
| ŠÍŘKA | 60 cm |
| HLOUBKA | 61 cm |
| VÝŠKA | 83 cm |
| MATERIÁL | Kov, Látka |
| ŠÍŘKA SEDU | 43 cm |
| HLOUBKA SEDU | 44 cm |
| VÝŠKA SEDU | 50 cm |
| NASTAVITELNÁ VÝŠKA | Ne |
| POLOHOVACÍ | Ne |
| HOUPACÍ MECHANISMUS | Ne |
| OPĚRKA HLAVY | Ne |
| BEDERNÍ OPĚRKA | Ano |
| TYP PODNOŽE | 1 centrální noha, 4 nohy, Otočná 180° |
| PODRUČKY | Ano |
| TYP PODRUČKY | Pevné |
| BARVA |
|
|---|---|
| STYL | Moderní, Elegantní |
| ŠÍŘKA | 60 cm |
| HLOUBKA | 61 cm |
| VÝŠKA | 83 cm |
| MATERIÁL | Kov, Látka |
| ŠÍŘKA SEDU | 43 cm |
| HLOUBKA SEDU | 44 cm |
| VÝŠKA SEDU | 50 cm |
| NASTAVITELNÁ VÝŠKA | Ne |
| POLOHOVACÍ | Ne |
| HOUPACÍ MECHANISMUS | Ne |
| OPĚRKA HLAVY | Ne |
| BEDERNÍ OPĚRKA | Ano |
| TYP PODNOŽE | 1 centrální noha, 4 nohy, Otočná 180° |
| PODRUČKY | Ano |
| TYP PODRUČKY | Pevné |
Využijte dnes:
✴️ Výhodnější cena nábytku a doplňků včetně zlevněných produktů
Využijte výhodnější ceny u vybraných nábytku a doplňků, v nákupním košíku zadejte slevový kód, který naleznete přímo u produktu.
🌼 SLEVY AŽ 60 % velký VÝPRODEJ
Výprodej nábytku skladem s velkými slevami, který ihned odesíláme.
Hodnocení produktu
Napsali o nás na Heureka.cz
Související produkty8
Konzolová jídelní židle 2 ks LADON Dekorhome
Konzolová jídelní židle 2 ks LADON Dekorhome
Hnědá
Dodání do 14 dnů
6 890 Kč
Černá
Dodání do 14 dnů
6 890 Kč
Šedá
Dodání do 14 dnů
6 890 Kč
Světle šedá
Dodání do 14 dnů
6 890 Kč
Barová židle LADON Dekorhome
Barová židle LADON Dekorhome
Hnědá
Dodání do 14 dnů
3 790 Kč
Šedá
Dodání do 14 dnů
3 790 Kč
Šedohnědá taupe
Není skladem
3 634 Kč
Lavice LADON Dekorhome
Lavice LADON Dekorhome
Hnědá
Dodání do 14 dnů
7 090 Kč
Šedá
Není skladem
7 090 Kč
Šedohnědá taupe
Dodání do 14 dnů
7 090 Kč
Konzolová jídelní židle 2 ks LADON Dekorhome
Konzolová jídelní židle 2 ks LADON Dekorhome
Hnědá
Dodání do 14 dnů
5 090 Kč
Černá
Dodání do 14 dnů
5 090 Kč
Šedá
Dodání do 14 dnů
5 090 Kč
Šedohnědá taupe
Není skladem
5 431 Kč
Odkládací stolek 3 ks BOREAS Dekorhome
Odkládací stolek 3 ks BOREAS Dekorhome
Mangovníkové dřevo
Dodání do 14 dnů
3 590 Kč
Sheeshamové dřevo
Dodání do 14 dnů
3 490 Kč
Jídelní židle 2 ks BÉLOS Dekorhome
Jídelní židle 2 ks BÉLOS Dekorhome
Šedá
Dodání do 14 dnů
4 290 Kč
Tyrkysová
Dodání do 14 dnů
4 290 Kč
Žlutá
Dodání do 14 dnů
4 290 Kč











Zboží ihned, platba za 14 dní