- Domů
- Kuchyň
- Jídelní židle a křesla
- Otočné jídelní křeslo 2 ks GYES Dekorhome
Otočné jídelní křeslo 2 ks GYES Dekorhome
Kód produktu: INVI42083+
Telefonická objednávka
OTOČNÉ KŘESLO GYES – KOMFORT A STYL DO KAŽDÉHO INTERIÉRU
Otočné křeslo GYES je univerzálním doplňkem, který se hodí k jídelnímu stolu, do obývacího pokoje nebo do vaší domácí pracovny. Díky kvalitnímu pružinovému jádru a čalouněným područkám je ideální volbou pro pohodlné a delší sezení. Jeho design přináší nejen vysoký komfort, ale také stylový vzhled, který povznese atmosféru každého prostoru.

ELEGANTNÍ DESIGN S DEKORATIVNÍMI PRVKY
Vnější strana křesla je čalouněná kvalitní látkou, kterou nabízíme v několika barevných variantách, aby křeslo dokonale zapadlo do vašeho interiéru. Silně polstrovaná zádová opěrka nejen zajišťuje maximální pohodlí, ale je také ozdobena dekorativními knoflíky, které dodávají křeslu nadčasový šarm.
- zelená
- šedá
- hočřicová
- světle šedá
Výběr barvy zvolte ve variantě produktu. Pokud Vámi vybraná varianta není ve výběru, je dočasně nedostupná.

STABILNÍ A PRAKTICKÁ KONSTRUKCE
Podnož křesla je vyrobena z robustního kovu, lakovaného černou barvou, což zajišťuje stabilitu a odolnost. Otočná konstrukce umožňuje snadnou manipulaci a flexibilitu při používání. Křeslo GYES tak spojuje praktické vlastnosti s elegantním designem, což z něj činí dokonalý doplněk pro váš domov.

TECHNICKÉ PARAMETRY
Materiál:
látka (94 % polyester, 6 % nylon) / kov
Rozměry:
šířka: 60 cm
hloubka: 68 cm
výška: 92 cm
šířka sedu: 46 cm
hloubka sedu: 45 cm
výška sedu: 48 cm
výška zádové opěrky: 45 cm
výška područek: 17 cm
Nosnost:
120 kg

MONTÁŽ
Zboží je dodáváno v rozloženém stavu v kartonovém obalu. Jednoduchá montáž je možná díky přiloženému montážnímu návodu.
Zobrazit víceParametry
| BARVA |
|
|---|---|
| STYL | Retro, Moderní, Elegantní |
| ŠÍŘKA | 60 cm |
| HLOUBKA | 68 cm |
| VÝŠKA | 92 cm |
| NOSNOST | 120 kg |
| MATERIÁL | Kov, Látka |
| ŠÍŘKA SEDU | 46 cm |
| HLOUBKA SEDU | 45 cm |
| VÝŠKA SEDU | 48 cm |
| NASTAVITELNÁ VÝŠKA | Ne |
| POLOHOVACÍ | Ne |
| HOUPACÍ MECHANISMUS | Ne |
| VÝŠKA OPĚRKY ZAD | 45 cm |
| OPĚRKA HLAVY | Ne |
| BEDERNÍ OPĚRKA | Ano |
| TYP PODNOŽE | 4 nohy, Otočná 360° |
| PODRUČKY | Ano |
| TYP PODRUČKY | Pevné |
| BARVA |
|
|---|---|
| STYL | Retro, Moderní, Elegantní |
| ŠÍŘKA | 60 cm |
| HLOUBKA | 68 cm |
| VÝŠKA | 92 cm |
| NOSNOST | 120 kg |
| MATERIÁL | Kov, Látka |
| ŠÍŘKA SEDU | 46 cm |
| HLOUBKA SEDU | 45 cm |
| VÝŠKA SEDU | 48 cm |
| NASTAVITELNÁ VÝŠKA | Ne |
| POLOHOVACÍ | Ne |
| HOUPACÍ MECHANISMUS | Ne |
| VÝŠKA OPĚRKY ZAD | 45 cm |
| OPĚRKA HLAVY | Ne |
| BEDERNÍ OPĚRKA | Ano |
| TYP PODNOŽE | 4 nohy, Otočná 360° |
| PODRUČKY | Ano |
| TYP PODRUČKY | Pevné |
Využijte dnes:
✴️ Výhodnější cena nábytku a doplňků včetně zlevněných produktů
Využijte výhodnější ceny u vybraných nábytku a doplňků, v nákupním košíku zadejte slevový kód, který naleznete přímo u produktu.
🌼 SLEVY AŽ 60 % velký VÝPRODEJ
Výprodej nábytku skladem s velkými slevami, který ihned odesíláme.
Hodnocení produktu
Napsali o nás na Heureka.cz
Související produkty8
Stojan na víno OFION Dekorhome
Dodání do 14 dnů
od 7 390 Kč
10 030 Kč
Přidat do oblíbených
Rozkládací jídelní stůl LAMIA Dekorhome
Varianty produktu
Rozkládací jídelní stůl LAMIA Dekorhome
120-200x80x75 cm Dodání do 14 dnů 10 790 Kč 160-240x100x76 cm Dodání do 14 dnů 14 890 Kč
Dodání do 14 dnů
od 10 790 Kč
14 730 Kč
Přidat do oblíbených
Otočné jídelní křeslo GYES Dekorhome
Dodání do 14 dnů
13 190 Kč
Přidat do oblíbených
Otočné jídelní křeslo 2 ks SUTO bouclé Dekorhome
Varianty produktu
Zelená
Dodání do 14 dnů
6 490 Kč
Šedá
Dodání do 14 dnů
6 890 Kč
Béžová
Dodání do 14 dnů
6 890 Kč
Tmavě šedá
Dodání do 14 dnů
6 490 Kč
Otočné jídelní křeslo 2 ks SUTO bouclé Dekorhome
Zelená
Dodání do 14 dnů
6 490 Kč
Šedá
Dodání do 14 dnů
6 890 Kč
Béžová
Dodání do 14 dnů
6 890 Kč
Tmavě šedá
Dodání do 14 dnů
6 490 Kč
Dodání do 14 dnů
od 6 490 Kč
8 999 Kč
Přidat do oblíbených



















Zboží ihned, platba za 14 dní