- Domů
- Kuchyň
- Jídelní židle a křesla
- Jídelní křesla
- Jídelní křeslo AK-310
Jídelní křeslo AK-310
Telefonická objednávka
Toto elegantní křeslo je ideální volbou pro Váš obývací nebo pracovní prostor. Díky skandinávskému stylu a modernímu designu se bravurně začlení do každého interiéru. Jeho široký a pohodlný sedák přináší dokonalý komfort během odpočinku nebo při relaxaci. Díky výšce sedu 50 cm poskytuje optimální podporu pro pohodlné sezení.
Potah je z hladké látky a dodává celkovému vzhledu jedinečný a svěží design. Na první pohledu Vás zaujmou masivní nohy ze kaučukovníku ve své přírodní barvě, které dokonale ladí s moderním skandinávským stylem.

Barva:
žlutá
růžová
modrá
šedá
Výběr barvy si zvolíte ve variantě produktu. Pokud Vámi vybraná varianta není ve výběru, je dočasně nedostupná.
Materiál:
látka / masivní kaučukovníkové dřevo
Rozměry:
šířka: 60 cm
hloubka: 61 cm
výška: 85 cm
výška sedu: 50 cm
Nosnost:
120 kg
Hmotnost:
10 kg
Dodáváno v demontu.
| BARVA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| STYL | Skandinávský, Moderní |
| ŠÍŘKA | 60 cm |
| HLOUBKA | 61 cm |
| VÝŠKA | 85 cm |
| HMOTNOST | 10 kg |
| NOSNOST | 120 kg |
| MATERIÁL | Látka, Masivní dřevo |
| VÝŠKA SEDU | 50 cm |
| POLOHOVACÍ | Ne |
| OPĚRKA HLAVY | Ne |
| BEDERNÍ OPĚRKA | Ano |
| TYP PODNOŽE | 4 nohy |
| PODRUČKY | Ano |
| TYP PODRUČKY | Pevné |
| BARVA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| STYL | Skandinávský, Moderní |
| ŠÍŘKA | 60 cm |
| HLOUBKA | 61 cm |
| VÝŠKA | 85 cm |
| HMOTNOST | 10 kg |
| NOSNOST | 120 kg |
| MATERIÁL | Látka, Masivní dřevo |
| VÝŠKA SEDU | 50 cm |
| POLOHOVACÍ | Ne |
| OPĚRKA HLAVY | Ne |
| BEDERNÍ OPĚRKA | Ano |
| TYP PODNOŽE | 4 nohy |
| PODRUČKY | Ano |
| TYP PODRUČKY | Pevné |
Využijte dnes:
✴️ Výhodnější cena nábytku a doplňků včetně zlevněných produktů
Využijte výhodnější ceny u vybraných nábytku a doplňků, v nákupním košíku zadejte slevový kód, který naleznete přímo u produktu.
🌼 SLEVY AŽ 60 % velký VÝPRODEJ
Výprodej nábytku skladem s velkými slevami, který ihned odesíláme.
Hodnocení produktu
Napsali o nás na Heureka.cz
Související produkty5
Relaxační křeslo AK-312
Relaxační křeslo AK-312
Růžová
Není skladem
2 690 Kč
Šedá
Není skladem
3 141 Kč
Modrá
Skladem
3 141 Kč
Žlutá
Skladem
3 141 Kč






Zboží ihned, platba za 14 dní