- Domů
- Kuchyň
- Jídelní židle a křesla
- Jídelní křeslo KAREN
Telefonická objednávka
Křeslo KAREN zaujme na první pohled kombinací luxusu, elegance, ergonomie a funkčnosti. Upoutá vás svým designem ve tvaru mušle. Křeslo v Art-deco stylu se stane středobodem každé jídleny, ale vynikne i v pracovně, obývacím pokoji, v restauiraci nebo vstupní hale. Křeslo je čalouněno na sedací části čenobílou látkou, opěrka je z ekokůže / sametové látky v pěti barevných varinatách. Konstrukce je kovová v černé barvě.
Barva:
bílá / černá / růžová (samet)
bílá / černá / zelená (ekokůže)
bílá / černá / modrá (ekokůže)
bílá / černá / smaragdová (samet)
bílá / černá / hnědá (ekokůže)
Výběr barvy zvolte ve variantách produktu. Pokud Vámi vybraná varianta není ve výběru, je dočasně nedostupná.
Materiál:
látka / ekokůže / kov / molitan
Rozměry:
šířka: 67 cm
hloubka: 60 cm
výška: 77 cm
šířka sedu: 53 cm
hloubka sedu: 49 cm
výška sedu: 46 cm
výška zádově opěrky: 37 cm
Nosnost:
90 kg
Hmotnost:
4 kg
Dodáváno v demontu.
| BARVA |
|
|---|---|
| STYL | Moderní, Elegantní, Nadčasový |
| ŠÍŘKA | 67 cm |
| HLOUBKA | 60 cm |
| VÝŠKA | 77 cm |
| HMOTNOST | 4 kg |
| NOSNOST | 90 kg |
| MATERIÁL | Eko kůže, Kov, Látka, Molitan |
| ŠÍŘKA SEDU | 53 cm |
| HLOUBKA SEDU | 49 cm |
| VÝŠKA SEDU | 46 cm |
| NASTAVITELNÁ VÝŠKA | Ne |
| VÝŠKA OPĚRKY ZAD | 37 cm |
| OPĚRKA HLAVY | Ne |
| BEDERNÍ OPĚRKA | Ano |
| TYP PODNOŽE | 4 nohy |
| PODRUČKY | Ne |
| BARVA |
|
|---|---|
| STYL | Moderní, Elegantní, Nadčasový |
| ŠÍŘKA | 67 cm |
| HLOUBKA | 60 cm |
| VÝŠKA | 77 cm |
| HMOTNOST | 4 kg |
| NOSNOST | 90 kg |
| MATERIÁL | Eko kůže, Kov, Látka, Molitan |
| ŠÍŘKA SEDU | 53 cm |
| HLOUBKA SEDU | 49 cm |
| VÝŠKA SEDU | 46 cm |
| NASTAVITELNÁ VÝŠKA | Ne |
| VÝŠKA OPĚRKY ZAD | 37 cm |
| OPĚRKA HLAVY | Ne |
| BEDERNÍ OPĚRKA | Ano |
| TYP PODNOŽE | 4 nohy |
| PODRUČKY | Ne |
Využijte dnes:
✴️ Výhodnější cena nábytku a doplňků včetně zlevněných produktů
Využijte výhodnější ceny u vybraných nábytku a doplňků, v nákupním košíku zadejte slevový kód, který naleznete přímo u produktu.
🌼 SLEVY AŽ 60 % velký VÝPRODEJ
Výprodej nábytku skladem s velkými slevami, který ihned odesíláme.
Hodnocení produktu
Napsali o nás na Heureka.cz
Související produkty8
Jídelní stůl THETIS Dekorhome
Jídelní stůl THETIS Dekorhome
240x100x76 cm Dodání do 14 dnů 20 390 Kč 300x100x76 cm Dodání do 14 dnů 30 690 KčToaletní stolek HOLLYWOOD XL
Toaletní stolek HOLLYWOOD XL
Bílá
Skladem
Černá
Skladem
6 390 Kč
Dub artisan
Skladem
6 390 Kč
Kašmír
Skladem
6 890 Kč
Jídelní stůl hnědá / bílá Dekorhome
Jídelní stůl hnědá / bílá Dekorhome
120x60x76 cm Dodání do 10 dnů 5 998 Kč 140x70x76 cm Není skladem 8 076 Kč 160x70x76 cm Není skladem 9 900 Kč 180x90x76 cm Dodání do 10 dnů 9 150 KčKuchyňska linka ELIZABETH 240
Kuchyňska linka ELIZABETH 240
Bílá
Skladem
Dub sonoma
Skladem
Jídelní křeslo K517
Jídelní křeslo K517
Zelená
Skladem
Šedá
Skladem
Toaletní stolek s LED osvětlením Dekorhome
Toaletní stolek s LED osvětlením Dekorhome
Hnědá
Dodání do 10 dnů
7 142 Kč
Bílá
Dodání do 10 dnů
9 068 Kč
Černá
Není skladem
9 380 Kč
Šedá
Není skladem
8 494 Kč
Přírodní dřevo
Není skladem
8 016 Kč












Zboží ihned, platba za 14 dní