- Domů
- Kuchyň
- Jídelní židle a křesla
- Jídelní křeslo K455
Jídelní křeslo K455
Telefonická objednávka
Stylové jídelní křeslo K455 překvapí svou pohodlností a komfortním sezením.
Křeslo je čalouněno jemnou sametovou látkou Velvet ve dvou barevných variantách: tmavě zelená a šedá. Stabilitu zajišťuji čtyři ocelové nohy lakované černou barvou.
Barva:
tmavě zelená
šedá
Výběr barvy zvolte ve variantě produktu. Pokud Vámi vybraná varianta není ve výběru, je dočasně nedostupná.
Materiál:
látka Velvet / lakovaná ocel
Rozměry:
šířka: 51 cm
hloubka: 57 cm
výška: 77 cm
výška sedu: 47 cm
Dodáváno v demontu.
| BARVA |
|
|---|---|
| STYL | Moderní, Elegantní |
| ŠÍŘKA | 51 cm |
| HLOUBKA | 57 cm |
| VÝŠKA | 77 cm |
| MATERIÁL | Kov, Látka |
| VÝŠKA SEDU | 47 cm |
| TYP PODNOŽE | 4 nohy |
| PODRUČKY | Ne |
Využijte dnes:
✴️ Výhodnější cena nábytku a doplňků včetně zlevněných produktů
Využijte výhodnější ceny u vybraných nábytku a doplňků, v nákupním košíku zadejte slevový kód, který naleznete přímo u produktu.
🌼 SLEVY AŽ 60 % velký VÝPRODEJ
Výprodej nábytku skladem s velkými slevami, který ihned odesíláme.
Hodnocení produktu
Napsali o nás na Heureka.cz
Související produkty3
Rozkládací jídelní stůl WINDSOR
Rozkládací jídelní stůl WINDSOR
Bílá / dub
Není skladem
13 539 Kč
Černá / dub
Skladem
Kuchyňská linka NOVA PLUS 240
Kuchyňská linka NOVA PLUS 240
Dub sonoma
Dodání do 14 dnů
20 690 Kč
Bílá / dub sonoma
Dodání do 14 dnů
20 690 Kč












