- Domů
- Kuchyň
- Jídelní židle a křesla
- Jídelní křeslo K458
Jídelní křeslo K458
Telefonická objednávka
Stylové jídelní křeslo K458 zaujme svým nevšedním designem a překvapí pohodlím, které nabízí.
Křeslo je čalouněné jemnou látkou Velvet ve dvou barevných variantách: tmavě zelená a šedá. Stojí na zajímavé kovové podnoži v černé barvě.
Barva:
tmavě zelená
šedá
Výběr barvy zvolte ve variantě produktu. Pokud Vámi vybraná varianta není ve výběru, je dočasně nedostupná.
Materiál:
látka Velvet / ocel
Rozměry:
šířka: 57 cm
hloubka: 62 cm
výška: 82 cm
výška sedu: 49 cm
Dodáváno v demontu.
| BARVA |
|
|---|---|
| STYL | Moderní, Elegantní |
| ŠÍŘKA | 57 cm |
| HLOUBKA | 62 cm |
| VÝŠKA | 82 cm |
| MATERIÁL | Kov, Látka |
| VÝŠKA SEDU | 49 cm |
| TYP PODNOŽE | 4 nohy |
| PODRUČKY | Ano |
| TYP PODRUČKY | Pevné |
Využijte dnes:
✴️ Výhodnější cena nábytku a doplňků včetně zlevněných produktů
Využijte výhodnější ceny u vybraných nábytku a doplňků, v nákupním košíku zadejte slevový kód, který naleznete přímo u produktu.
🌼 SLEVY AŽ 60 % velký VÝPRODEJ
Výprodej nábytku skladem s velkými slevami, který ihned odesíláme.
Hodnocení produktu
Napsali o nás na Heureka.cz
Související produkty7
Rozkládací jídelní stůl WINDSOR
Rozkládací jídelní stůl WINDSOR
Bílá / dub
Není skladem
13 539 Kč
Černá / dub
Skladem
Rozkládací jídelní stůl RINGO
Rozkládací jídelní stůl RINGO
Bílá
Skladem
Černá
Skladem
Dub craft
Skladem
Dub artisan
Skladem
Dub craft / bílá
Skladem
Kašmír
Skladem
Kašmír / černá
Skladem
Kuchyňska linka ELIZABETH 240
Kuchyňska linka ELIZABETH 240
Bílá
Skladem
Dub sonoma
Skladem
Kuchyňská linka FABIANA 240
Kuchyňská linka FABIANA 240
Bílá
Dodání do 14 dnů
16 290 Kč
Bílá / dub sonoma
Dodání do 14 dnů
16 290 Kč
Kuchyňská linka NOVA PLUS 240
Kuchyňská linka NOVA PLUS 240
Dub sonoma
Dodání do 14 dnů
20 690 Kč
Bílá / dub sonoma
Dodání do 14 dnů
20 690 Kč













Zboží ihned, platba za 14 dní