- Domů
- Kuchyň
- Jídelní židle a křesla
- Jídelní křeslo THEIA Dekorhome
Jídelní křeslo THEIA Dekorhome
Telefonická objednávka
JÍDELNÍ KŘESLO KAINEUS

KONSTRUKCE

ČALOUNĚNÍ
Jídelní křeslo THEIA zaujme na první pohled svým neotřelým designem a precizním zpracováním. Robustní sedák s dekorativním prošíváním nejenom, že oslní svým vzhledem, ale zároveň slibuje dlouhodobou odolnost a snadnou údržbu díky vysoce kvalitní látce z mikrovlákna. Barevné provedení v starožitné hnědé dodává křeslu patřičný šarm a teplý nádech, který se snadno sladí s různými styly interiérů.
POHODLÍ
Čalouněné područky a silné postrování jsou zárukou nejenom estetiky, ale především neuvěřitelného pohodlí. Už žádné nekonečné večeře, kdy se nemůžete dočkat, až vstanete od stolu. S křeslem THEIA si každou společenskou chvíli užijete naplno.

TECHNICKÉ PARAMETRY
hnědá / černá
Materiál:
látka (100% polyuretan) / kov
Rozměry:
šířka: 60 cm
hloubka: 60 cm
výška: 80 cm
šířka sedu: 40 cm
hloubka sedu: 45 cm
výška sedu: 45 cm
výška zádové opěrky: 35 cm
výška područek: 18 cm

MONTÁŽ A BALENÍ
| BARVA |
|
|---|---|
| STYL | Moderní, Elegantní |
| ŠÍŘKA | 60 cm |
| HLOUBKA | 60 cm |
| VÝŠKA | 80 cm |
| NOSNOST | 130 kg |
| MATERIÁL | Kov, Látka |
| ŠÍŘKA SEDU | 40 cm |
| HLOUBKA SEDU | 45 cm |
| VÝŠKA SEDU | 45 cm |
| NASTAVITELNÁ VÝŠKA | Ne |
| POLOHOVACÍ | Ne |
| VÝŠKA OPĚRKY ZAD | 35 cm |
| OPĚRKA HLAVY | Ne |
| BEDERNÍ OPĚRKA | Ano |
| TYP PODNOŽE | 4 nohy |
| PODRUČKY | Ano |
| TYP PODRUČKY | Pevné |
| BARVA |
|
|---|---|
| STYL | Moderní, Elegantní |
| ŠÍŘKA | 60 cm |
| HLOUBKA | 60 cm |
| VÝŠKA | 80 cm |
| NOSNOST | 130 kg |
| MATERIÁL | Kov, Látka |
| ŠÍŘKA SEDU | 40 cm |
| HLOUBKA SEDU | 45 cm |
| VÝŠKA SEDU | 45 cm |
| NASTAVITELNÁ VÝŠKA | Ne |
| POLOHOVACÍ | Ne |
| VÝŠKA OPĚRKY ZAD | 35 cm |
| OPĚRKA HLAVY | Ne |
| BEDERNÍ OPĚRKA | Ano |
| TYP PODNOŽE | 4 nohy |
| PODRUČKY | Ano |
| TYP PODRUČKY | Pevné |
Využijte dnes:
✴️ Výhodnější cena nábytku a doplňků včetně zlevněných produktů
Využijte výhodnější ceny u vybraných nábytku a doplňků, v nákupním košíku zadejte slevový kód, který naleznete přímo u produktu.
🌼 SLEVY AŽ 60 % velký VÝPRODEJ
Výprodej nábytku skladem s velkými slevami, který ihned odesíláme.
Hodnocení produktu
Napsali o nás na Heureka.cz
Související produkty6
Jídelní stůl FINEUS Dekorhome
Rozkládací jídelní stůl EUFEMOS Dekorhome
Rozkládací jídelní stůl EUFEMOS Dekorhome
Beton
Není skladem
27 453 Kč
Kámen
Dodání do 14 dnů
26 885 Kč
Mramor
Dodání do 14 dnů
28 990 Kč
Rozkládací jídelní stůl CHLORIS Dekorhome
Rozkládací jídelní stůl CHLORIS Dekorhome
Antracit
Dodání do 14 dnů
26 290 Kč
Dub
Není skladem
26 648 Kč
Mramor
Není skladem
26 964 Kč








Zboží ihned, platba za 14 dní