- Domů
- Kuchyň
- Jídelní lavice
- Jídelní lavice FÉNIX Dekorhome
Jídelní lavice FÉNIX Dekorhome
Telefonická objednávka
S touto lavicí získáte jedinečný kousek, který díky hrubé struktuře sedáku vypadá obzvlášť autenticky a přirozeně. Sedák vyrobený z udržitelného borovicového dřeva. Spolu s železnou tyčí a tmavými ozdobnými šrouby ve dřevě to vytváří průmyslový vzhled.
Kombinujte s jídelním stolem ze stejné série.
Jedná se o ruční výrobu. Každý kus se může nepatrně lišit.
Barva:
vintage hnědá / černá
Materiál:
masivní recyklované borovicové dřevo / kov
Rozměry:
šířka: 165 cm
hloubka: 40 cm
výška: 47 cm
tloušťka sedáku: 8 cm
Dodáváno v demontu.
| BARVA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| STYL | Vintage, Skandinávský, Venkovský, Industriální, Nadčasový |
| ŠÍŘKA | 165 cm |
| HLOUBKA | 40 cm |
| VÝŠKA | 47 cm |
| MATERIÁL | Kov, Masivní dřevo |
| ŠÍŘKA SEDU | 165 cm |
| HLOUBKA SEDU | 40 cm |
| VÝŠKA SEDU | 47 cm |
| BEDERNÍ OPĚRKA | Ne |
| TYP PODNOŽE | 2 nohy, 4 nohy |
| ÚLOŽNÝ PROSTOR | Ne |
| BARVA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| STYL | Vintage, Skandinávský, Venkovský, Industriální, Nadčasový |
| ŠÍŘKA | 165 cm |
| HLOUBKA | 40 cm |
| VÝŠKA | 47 cm |
| MATERIÁL | Kov, Masivní dřevo |
| ŠÍŘKA SEDU | 165 cm |
| HLOUBKA SEDU | 40 cm |
| VÝŠKA SEDU | 47 cm |
| BEDERNÍ OPĚRKA | Ne |
| TYP PODNOŽE | 2 nohy, 4 nohy |
| ÚLOŽNÝ PROSTOR | Ne |
Využijte dnes:
✴️ Výhodnější cena nábytku a doplňků včetně zlevněných produktů
Využijte výhodnější ceny u vybraných nábytku a doplňků, v nákupním košíku zadejte slevový kód, který naleznete přímo u produktu.
🌼 SLEVY AŽ 60 % velký VÝPRODEJ
Výprodej nábytku skladem s velkými slevami, který ihned odesíláme.
Hodnocení produktu
Napsali o nás na Heureka.cz
Související produkty8
Jídelní židle TRIX VELVET
Jídelní židle TRIX VELVET
Černá
Není skladem
1 937 Kč
Šedá
Dodání 10-14 dnů
2 037 Kč
Béžová
Není skladem
2 020 Kč








Zboží ihned, platba za 14 dní