- Domů
- Kuchyň
- Jídelní sety
- Jídelní set 1+2 AMADEO NEW
Jídelní set 1+2 AMADEO NEW
Telefonická objednávka
JÍDELNÍ SET AMADEO
Je malý, ale chytrý! Jídelní set AMADEO NEW si okamžitě zamilujete pro jeho praktické využití. Sestává ze sklápěcího stolku a dvou židlí. Kvalitní MDF v bílé barvě se snadno kombinuje s ostatním nábytkem. Pevná konstrukce také v bílé barvě zaručuje stabilitu. Set je vhodný do menších místností, využijete jej i na balkoně. Jeho plusy oceníte také na chatě či chalupě, kde musíte rozumně přistupovat ke každému centimetru prostoru.
TECHNICKÉ PARAMETRY
Barva:
bílá
Materiál:
MDF / kov
Rozměry stolu:
šířka: 60 cm
hloubka: 80 cm
výška: 75 cm
tloušťka materiálu: 1,5 cm
Rozměry židle:
šířka: 30 cm
hloubka: 30 cm
výška: 50 cm
Nosnost:
stůl: 15 kg
stolička: 80 kg
Hmotnost:
10,2 kg
MONTÁŽ
Zboží je dodáváno v rozloženém stavu v kartonovém obalu. Jednoduchá montáž je možná díky přiloženému montážnímu návodu.
| BARVA |
|
|---|---|
| STYL | Moderní, Praktický |
| TVAR | Atypický |
| ŠÍŘKA | 30 cm, 60 cm |
| HLOUBKA | 30 cm, 80 cm |
| VÝŠKA | 50 cm, 75 cm |
| HMOTNOST | 10,5 kg |
| MATERIÁL | Kov, MDF deska |
| OBSAH SETU | 1x stůl, 2x židle |
| SKLÁDACÍ | Ano |
| ROZKLÁDACÍ | Ne |
| POČET MÍST K SEZENÍ | 2 osoby, 4 osoby |
| TYP STOLU | Jídelní, Příruční, Sklápěcí |
| MATERIÁL DESKY | Kov, MDF deska |
| MATERIÁL NOHOU | Kov |
| NOHY STOLU | Atypické |
| VYSOKÝ LESK | Ne |
| ŠÍŘKA STOLU | 60 cm |
| HLOUBKA STOLU | 80 cm |
| VÝŠKA STOLU | 75 cm |
| ŠÍŘKA ŽIDLE | 30 cm |
| HLOUBKA ŽIDLE | 30 cm |
| VÝŠKA ŽIDLE | 50 cm |
| BARVA |
|
|---|---|
| STYL | Moderní, Praktický |
| TVAR | Atypický |
| ŠÍŘKA | 30 cm, 60 cm |
| HLOUBKA | 30 cm, 80 cm |
| VÝŠKA | 50 cm, 75 cm |
| HMOTNOST | 10,5 kg |
| MATERIÁL | Kov, MDF deska |
| OBSAH SETU | 1x stůl, 2x židle |
| SKLÁDACÍ | Ano |
| ROZKLÁDACÍ | Ne |
| POČET MÍST K SEZENÍ | 2 osoby, 4 osoby |
| TYP STOLU | Jídelní, Příruční, Sklápěcí |
| MATERIÁL DESKY | Kov, MDF deska |
| MATERIÁL NOHOU | Kov |
| NOHY STOLU | Atypické |
| VYSOKÝ LESK | Ne |
| ŠÍŘKA STOLU | 60 cm |
| HLOUBKA STOLU | 80 cm |
| VÝŠKA STOLU | 75 cm |
| ŠÍŘKA ŽIDLE | 30 cm |
| HLOUBKA ŽIDLE | 30 cm |
| VÝŠKA ŽIDLE | 50 cm |
Využijte dnes:
✴️ Výhodnější cena nábytku a doplňků včetně zlevněných produktů
Využijte výhodnější ceny u vybraných nábytku a doplňků, v nákupním košíku zadejte slevový kód, který naleznete přímo u produktu.
🌼 SLEVY AŽ 60 % velký VÝPRODEJ
Výprodej nábytku skladem s velkými slevami, který ihned odesíláme.





















