- Domů
- Kuchyň
- Jídelní sety
- Jídelní stůl s lavicemi Dekorhome
Jídelní stůl s lavicemi Dekorhome
Telefonická objednávka
Tato jídelní sestava má decentní elegantní design, který se bude hodit do každého stylu zařízení.
Stůl a lavice jsou vyrobeny z dřevotřísky s PVC hranami a jsou stabilní a odolné. Sada se snadno čistí vlhkým hadříkem. Montáž je snadná, protože balíček veškerého potřebného montážního příslušenství je přiložený.
Balení obsahuje 1 stůl a 2 lavice.
Barva:
bílá
dub
Výběr barvy zvolte ve variantách produktu.
Materiál:
DTD / PVC hrany
Rozměry stolu:
šířka: 120 cm
hloubka: 59 cm
výška: 76 cm
Rozměry lavice:
šířka: 110 cm
hloubka: 29 cm
výška: 50 cm
Hmotnost:
37 kg
Dodáváno v demontu.

| BARVA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| STYL | Moderní |
| TVAR | Obdélníkový |
| ŠÍŘKA | 110 cm, 120 cm |
| HLOUBKA | 29 cm, 59 cm |
| VÝŠKA | 50 cm, 76 cm |
| HMOTNOST | 37 kg |
| MATERIÁL | DTD deska, PVC |
| OBSAH SETU | 1x stůl, 2x lavice |
| POČET MÍST K SEZENÍ | 4 osoby |
| TYP STOLU | Jídelní |
| MATERIÁL DESKY | DTD deska |
| MATERIÁL NOHOU | DTD deska |
| NOHY STOLU | 4 nohy |
| ŠÍŘKA STOLU | 120 cm |
| HLOUBKA STOLU | 59 cm |
| VÝŠKA STOLU | 76 cm |
| ŠÍŘKA LAVICE | 110 cm |
| HLOUBKA LAVICE | 29 cm |
| VÝŠKA LAVICE | 50 cm |
| BARVA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| STYL | Moderní |
| TVAR | Obdélníkový |
| ŠÍŘKA | 110 cm, 120 cm |
| HLOUBKA | 29 cm, 59 cm |
| VÝŠKA | 50 cm, 76 cm |
| HMOTNOST | 37 kg |
| MATERIÁL | DTD deska, PVC |
| OBSAH SETU | 1x stůl, 2x lavice |
| POČET MÍST K SEZENÍ | 4 osoby |
| TYP STOLU | Jídelní |
| MATERIÁL DESKY | DTD deska |
| MATERIÁL NOHOU | DTD deska |
| NOHY STOLU | 4 nohy |
| ŠÍŘKA STOLU | 120 cm |
| HLOUBKA STOLU | 59 cm |
| VÝŠKA STOLU | 76 cm |
| ŠÍŘKA LAVICE | 110 cm |
| HLOUBKA LAVICE | 29 cm |
| VÝŠKA LAVICE | 50 cm |
Využijte dnes:
✴️ Výhodnější cena nábytku a doplňků včetně zlevněných produktů
Využijte výhodnější ceny u vybraných nábytku a doplňků, v nákupním košíku zadejte slevový kód, který naleznete přímo u produktu.
🌼 SLEVY AŽ 60 % velký VÝPRODEJ
Výprodej nábytku skladem s velkými slevami, který ihned odesíláme.
Hodnocení produktu
Napsali o nás na Heureka.cz
Související produkty4
Kuchyňská linka FABIANA 240
Kuchyňská linka FABIANA 240
Bílá
Dodání do 14 dnů
16 290 Kč
Bílá / dub sonoma
Dodání do 14 dnů
16 290 Kč
Kuchyňská sestava LINE 260
Kuchyňská sestava LINE 260
Dub sonoma
Dodání do 14 dnů
20 731 Kč
Bílá / dub sonoma
Dodání do 14 dnů
25 321 Kč













Zboží ihned, platba za 14 dní