🌻 SLEVA 10% na vybrané produkty, slevový kód: ASIR10 🪑 Platí jen do 30.4.2026 ⏳
💥Velký výprodej nábytku skladem! 🪑 Slevy až 50 % ⏳
Tento atraktivní obdélníkový jídelní stůl se 4 nohami z masivního bukového dřeva bude skvělá volba do vaší jídelny.
Jídelní stůl s moderním designem se hodí do každého interiéru. Jeho jednoduchá elegance dodá vašim pokojům nádech stylu. Stůl je vyrobený z kovu, MDF s PVC a masivního bukového dřeva, je stabilní a má dlouhou životnost. Snadno se také čistí vlhkým hadříkem.
Barva:
bílá / buk
šedá / buk
černá / buk
přírodní / buk
Výběr barvy zvolte ve variantách produktu.
Materiál:
kov / MDF s PVC / masivní dřevo
Rozměry:
šířka: 120 cm
hloubka: 60 cm
výška: 75 cm
Hmotnost:
14,3 kg
Dodáváno v demontu.
| BARVA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| STYL | Skandinávský, Moderní |
| ŠÍŘKA | 120 cm |
| HLOUBKA | 60 cm |
| VÝŠKA | 75 cm |
| HMOTNOST | 14,3 kg |
| MATERIÁL | Kov, MDF deska, Masivní dřevo |
| ROZKLÁDACÍ | Ne |
| POČET MÍST K SEZENÍ | 4 osoby |
| TYP STOLU | Jídelní |
| MATERIÁL DESKY | MDF deska |
| MATERIÁL NOHOU | Masivní dřevo |
| NOHY STOLU | 4 nohy |
| BARVA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| STYL | Skandinávský, Moderní |
| ŠÍŘKA | 120 cm |
| HLOUBKA | 60 cm |
| VÝŠKA | 75 cm |
| HMOTNOST | 14,3 kg |
| MATERIÁL | Kov, MDF deska, Masivní dřevo |
| ROZKLÁDACÍ | Ne |
| POČET MÍST K SEZENÍ | 4 osoby |
| TYP STOLU | Jídelní |
| MATERIÁL DESKY | MDF deska |
| MATERIÁL NOHOU | Masivní dřevo |
| NOHY STOLU | 4 nohy |
Využijte dnes:
✴️ Výhodnější cena nábytku a doplňků včetně zlevněných produktů
Využijte výhodnější ceny u vybraných nábytku a doplňků, v nákupním košíku zadejte slevový kód, který naleznete přímo u produktu.
🌼 SLEVY AŽ 60 % velký VÝPRODEJ
Výprodej nábytku skladem s velkými slevami, který ihned odesíláme.
Dub medový
Není skladem
26 342 Kč
Ořech americký
Není skladem
22 564 Kč