- Domů
- Kuchyň
- Jídelní stoly
- Jídelní stůl VEGAS
Jídelní stůl VEGAS
Kód produktu: V-CH-VEGAS-ST
Telefonická objednávka
Elegantní jídelní stůl VEGAS se stane skvostem vaší jídelny.
Stůl stojí na robustní podnoži v bílé barvě se zlatými pruhy. Stolová deska je vyrobená z kvalitní lakované MDF v barevném provedení: bílá.
Barva:
bílá / zlatá
Materiál:
lakovaná MDF / chrom
Rozměry:
šířka: 120 cm
hloubka: 120 cm
výška: 76 cm
Dodáváno v demontu.
| BARVA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| STYL | Art Deco, Moderní, Elegantní |
| ŠÍŘKA | 120 cm |
| HLOUBKA | 120 cm |
| VÝŠKA | 76 cm |
| PRŮMĚR | 120 cm |
| HMOTNOST | 45 kg |
| MATERIÁL | Kov, MDF deska |
| ROZKLÁDACÍ | Ne |
| POČET MÍST K SEZENÍ | 4 osoby, 5 osob |
| TYP STOLU | Jídelní |
| MATERIÁL DESKY | MDF deska |
| MATERIÁL NOHOU | Kov |
| NOHY STOLU | 1 noha |
Využijte dnes:
✴️ Výhodnější cena nábytku a doplňků včetně zlevněných produktů
Využijte výhodnější ceny u vybraných nábytku a doplňků, v nákupním košíku zadejte slevový kód, který naleznete přímo u produktu.
🌼 SLEVY AŽ 60 % velký VÝPRODEJ
Výprodej nábytku skladem s velkými slevami, který ihned odesíláme.
Hodnocení produktu
Napsali o nás na Heureka.cz
Související produkty5
Kuchyňska linka ELIZABETH 240
Varianty produktu
Bílá
Skladem
Dub sonoma
Skladem
Kuchyňska linka ELIZABETH 240
Bílá
Skladem
u vás do 06.05.2026
13 090 Kč
Dub sonoma
Skladem
u vás do 06.05.2026
13 090 Kč
Dostupnost dle variant
13 090 Kč
14 446 Kč
Přidat do oblíbených
Kuchyňská linka PRADO 260
Varianty produktu
Bílá
Dodání do 14 dnů
28 150 Kč
Šedá
Dodání do 14 dnů
28 150 Kč
Krémová
Dodání do 14 dnů
28 150 Kč
Kuchyňská linka PRADO 260
Bílá
Dodání do 14 dnů
28 150 Kč
Šedá
Dodání do 14 dnů
28 150 Kč
Krémová
Dodání do 14 dnů
28 150 Kč
Dodání do 14 dnů
28 150 Kč
33 499 Kč
Přidat do oblíbených









Zboží ihned, platba za 14 dní