- Domů
- Kuchyň
- Jídelní stoly
- Jídelní stůl MODEX 90
Jídelní stůl MODEX 90
Kód produktu: V-PL-MODEX_90-
Telefonická objednávka
Jednoduchý a zároveň elegantní jídelní stůl MODEX 90 vhodný do každé moderní domácnosti.
Stůl má desku vyrobenou z MDF o síle 32 mm. Stojí na čtyřech chromových nohách.
Barva:
bílá / chrom
dub wotan / chrom
Výběr barvy zvolte ve variantě produktu. Pokud Vámi vybraná varianta není ve výběru, je dočasně nedostupná.
Materiál:
MDF / chromovaná ocel
Rozměry:
šířka: 90 cm
hloubka: 60 cm
výška: 75 cm
Dodáváno v demontu.
| BARVA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| STYL | Moderní |
| ŠÍŘKA | 90 cm |
| HLOUBKA | 60 cm |
| VÝŠKA | 75 cm |
| MATERIÁL | Kov, MDF deska |
| ROZKLÁDACÍ | Ne |
| POČET MÍST K SEZENÍ | 2 osoby |
| TYP STOLU | Jídelní |
| MATERIÁL DESKY | MDF deska |
| TLOUŠŤKA DESKY | 3,2 cm |
| MATERIÁL NOHOU | Kov |
| NOHY STOLU | 4 nohy |
Využijte dnes:
✴️ Výhodnější cena nábytku a doplňků včetně zlevněných produktů
Využijte výhodnější ceny u vybraných nábytku a doplňků, v nákupním košíku zadejte slevový kód, který naleznete přímo u produktu.
🌼 SLEVY AŽ 60 % velký VÝPRODEJ
Výprodej nábytku skladem s velkými slevami, který ihned odesíláme.
Hodnocení produktu
Napsali o nás na Heureka.cz
Související produkty3
Jídelní židle 2 ks umělá kůže Dekorhome
Přijímáme předobjednávky
JARO5
EXTRA SLEVA -
5%
Cena s kupónem 3 156 Kč
od 3 159 Kč
3 822 Kč
Přidat do oblíbených
Kuchyňska linka ELIZABETH 240
Varianty produktu
Bílá
Skladem
Dub sonoma
Skladem
Kuchyňska linka ELIZABETH 240
Bílá
Skladem
u vás do 06.05.2026
13 090 Kč
Dub sonoma
Skladem
u vás do 06.05.2026
13 090 Kč
Dostupnost dle variant
13 090 Kč
14 446 Kč
Přidat do oblíbených
Kuchyňská linka KATIA 220 béžová / dub san marino
Skladem
u vás do 08.05.2026
7 590 Kč
8 328 Kč
Přidat do oblíbených








Zboží ihned, platba za 14 dní