- Domů
- Kuchyň
- Jídelní stoly
- Jídelní stůl MODEX 120
Jídelní stůl MODEX 120
Kód produktu: V-PL-MODEX_120-
Telefonická objednávka
Jednoduchý a zároveň elegantní jídelní stůl MODEX 120 vhodný do každé moderní domácnosti.
Stůl má desku vyrobenou z MDF o síle 32 mm. Stojí na čtyřech chromových nohách.
Barva:
bílá / chrom
dub wotan / chrom
Výběr barvy zvolte ve variantě produktu. Pokud Vámi vybraná varianta není ve výběru, je dočasně nedostupná.
Materiál:
MDF / chromovaná ocel
Rozměry:
šířka: 120 cm
hloubka: 68 cm
výška: 75 cm
Dodáváno v demontu.
| BARVA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| STYL | Moderní |
| ŠÍŘKA | 120 cm |
| HLOUBKA | 68 cm |
| VÝŠKA | 75 cm |
| MATERIÁL | Kov, MDF deska |
| ROZKLÁDACÍ | Ne |
| POČET MÍST K SEZENÍ | 4 osoby |
| TYP STOLU | Jídelní |
| MATERIÁL DESKY | MDF deska |
| TLOUŠŤKA DESKY | 3,2 cm |
| MATERIÁL NOHOU | Kov |
| NOHY STOLU | 4 nohy |
Využijte dnes:
✴️ Výhodnější cena nábytku a doplňků včetně zlevněných produktů
Využijte výhodnější ceny u vybraných nábytku a doplňků, v nákupním košíku zadejte slevový kód, který naleznete přímo u produktu.
🌼 SLEVY AŽ 60 % velký VÝPRODEJ
Výprodej nábytku skladem s velkými slevami, který ihned odesíláme.








Zboží ihned, platba za 14 dní