- Domů
- Kuchyň
- Jídelní stoly
- Jídelní stůl PURO LAMINAT
Jídelní stůl PURO LAMINAT
Telefonická objednávka
Tento jídelní bistro stolek se díky svým kompaktním rozměrům skvěle hodí do menších interiérů, na chatu nebo do baru. Stůl PURO LAMINAT si dobře rozumí jak s klasickým, tak i moderním interiérem.
Stolní deska je laminované DTD. Základna je 45 x 45 cm z černě práškově lakovaného kovu. Ke stolu se usadí až 4 osoby.
Barva:
dub / černá
Materiál:
laminovaná DTD / kov
Rozměry:
šířka: 60 / 70 / 80 cm
hloubka: 60 / 70 / 80 cm
výška: 76 cm
základna: 45 x 45 cm
Stůl nabízíme ve třech velikostech. Výběr rozměru zvolte ve variantách produktu. Pokud Vámi vybraná varianta není ve výběru, je dočasně nedostupná.
Hmotnost:
26 / 30 / 34 kg
Dodáváno v demontu.
| BARVA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| STYL | Moderní, Industriální |
| TVAR | Čtvercový |
| ŠÍŘKA | 60 cm, 70 cm, 80 cm |
| HLOUBKA | 60 cm, 70 cm, 80 cm |
| VÝŠKA | 76 cm |
| HMOTNOST | 26 kg, 30 kg, 34 kg |
| MATERIÁL | DTD deska, Kov |
| ROZKLÁDACÍ | Ne |
| POČET MÍST K SEZENÍ | 2 osoby, 3 osoby, 4 osoby |
| TYP STOLU | Jídelní |
| MATERIÁL DESKY | DTD deska |
| MATERIÁL NOHOU | Kov |
| NOHY STOLU | 1 noha |
| ÚLOŽNÝ PROSTOR | Ne |
| BARVA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| STYL | Moderní, Industriální |
| TVAR | Čtvercový |
| ŠÍŘKA | 60 cm, 70 cm, 80 cm |
| HLOUBKA | 60 cm, 70 cm, 80 cm |
| VÝŠKA | 76 cm |
| HMOTNOST | 26 kg, 30 kg, 34 kg |
| MATERIÁL | DTD deska, Kov |
| ROZKLÁDACÍ | Ne |
| POČET MÍST K SEZENÍ | 2 osoby, 3 osoby, 4 osoby |
| TYP STOLU | Jídelní |
| MATERIÁL DESKY | DTD deska |
| MATERIÁL NOHOU | Kov |
| NOHY STOLU | 1 noha |
| ÚLOŽNÝ PROSTOR | Ne |
Využijte dnes:
✴️ Výhodnější cena nábytku a doplňků včetně zlevněných produktů
Využijte výhodnější ceny u vybraných nábytku a doplňků, v nákupním košíku zadejte slevový kód, který naleznete přímo u produktu.
🌼 SLEVY AŽ 60 % velký VÝPRODEJ
Výprodej nábytku skladem s velkými slevami, který ihned odesíláme.








Zboží ihned, platba za 14 dní